Elīna Didrihsone atklāj, cik patiesībā plastiskās operācijas viņai veiktas

Foto: elinadidrishone/Instagram

Pretrunīgi vērtētā influencere un apģērbu tirgone Elīna Didrihsone šovā “Slavenības. Bez filtra” atklāj, cik patiesībā plastiskās operācijas viņai veiktas.Didrihsone sarunas laikā ar Katrīni Vasiļevsku runāja par to, ka nereti tiek apspriesti viņas ārējais izskats un tas, ka viņa šķietami vairāku pēdējo gadu laikā veikusi ievērojamas sava ārēja izskata pārvērtības. Kliedējot baumas, Elīna atklāj, cik patiesībā viņai ir veiktas plastiskās operācijas.

“Mani vienmēr publikā parāda kā tādu transformētu… un to vienmēr pasniedz tik skaļi, it tā kā es būtu tāds kā lego klucītis, kas ir salikts ne no kā.

Tas, ka es izskatos iespaidīgi, nenozīmē, ka es ar sevi esmu veikusi daudz procedūru.

Man ir bijušas divas plastiskās operācijas, un abas ir bijušas krūtīm.”

Elīna arī atzīst, ka neesot bijusi apmierināta ar savu krūšu izmēru, tāpēc to mainījusi, bet tas, pēc viņas teiktā, arī esot viss.

Taču ir kāda lieta, ko viņa vēlas nākotnē mainīt, un tās ir krūtis. “Es vēl pagaidām nevaru izlemt, vai to darīt pirms otrā bērniņa vai pēc, varbūt pēc trešā. Es gribētu mazliet lielāku krūšu izmēru.”
Didrihsones vārds izskanējis vairākos skandālos, kas raisījuši plašu sabiedrības rezonansi. Viņa vairākkārt nonākusi gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC), gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) redzeslokā, gan abi ar vīru Nauri nonākuši sociālā dienesta un bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas redzeslokā.

Plaši apspriesti arī Elīnas kā autovadītājas paradumi, neaizsprādzējot drošības jostu, kā arī jau pieminētie video ar dēlu, kas raisīja plašu sabiedrības rezonansi.

Didrihsone saņēmusi aizrādījumus arī par mirkļbirkas #reklāma nelietošanu sociālajā tīklā “Instagram”, kurā aktīvi reklamē apģērbus. Ik pa laikam parādās arī citas sūdzības – piemēram, vairākas sievietes apgalvo, ka apģērba iegādes brīdī viņām lūgts maksāt skaidrā naudā un netiek izsniegts čeks. Sūdzības ir arī par preču atgriešanas sistēmu.

Didrihsone pērn piedalījās arī Aināra Šlesera dibinātās politiskās partijas “Latvija pirmajā vietā” dibināšanā un uzstājās ar 29. kārtas numuru. Didrihsone ar vīru Nauri ir reliģiskās organizācijas “Prieka vēsts” locekļi un nereti redzami tās rīkotajos pasākumos.Avots

Leave a Reply