Pikanti foto: Rūta Dvinska pikantā tērpā atrāda savu augumu

Foto: instagram.com/rutadvinska

Tas, ka skatuves spožie starmeši prasa savu, nav tikai fakts. Kā izskatās, tam piekrīt arī TV3 laika ziņu moderatore un dārza entuziaste Rūta Dvinska, kura 21. aprīlī, vadot “Influenceru indekss 2023” ceremoniju, pārsteidza ar sava skatuves tērpa izvēli ne vienu vien.Foto: instagram.com/rutadvinska

Dvinska sabiedrībā allaž ir izcēlusies ar savu drosmīgo gaumes izjūtu, variējot dažādos modes stilos. Visticamāk tas tāpēc, ka skatuves etiķete to prasa, lai gan, protams, atkarīgs no paša pasākuma koncepta. Un viens no karstākajiem aizvadītajiem pasākumiem, kurā pulcējās ietekmīgākie pašmāju influenceri, bija aģentūras “GOLIN Riga” veidotā apbalvošanas ceremonija, kurā žurnāliste, kā arī dažādu TV raidījumu un pasākumu vadītāja, demonstrēja sava stila izjūtu, nonākot pie mikrofona pults.

“Viena no dullākajām un arī krāšņākajām nedēļām šajā pavasarī. Patiesībā, šis viss ir vien divas dienas no nedēļas. Pārējo laiku biju dārza drēbēs stādaudzētavās vai siltumnīcās.”
Neizpaliek arī ovāciju birums par drosmi:

“Drosmīgai sievietei, drosmīga kleita. Super!”

“Mierīgi varēji arī bez tīkliņa. Tikai bikini uzstāties.”

“Šī kleita ir vienkārši wow!”Avots

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!