«Paldies, Latvija! Tev mani nevajadzēja. Kopš šodienas es Latvijā būšu ciemiņš» – Gobzems jau atkal atvadās

Foto: instagram.com/aldisgobzems

Jāņu rītā Aldis Gobzems “Facebook” publicējis ierakstu, kuram pievienojis foto no lidostas un atvadu vārdus.Jāņu rītā Aldis Gobzems “Facebook” publicējis emocionālu ierakstu, kuram pievienojis foto no lidostas un emocionālus atvadu vārdus.

“Paldies, Latvija! Tev mani nevajadzēja. Nevajadzēja manus bērnus, nevajadzēja manu prātu. Un arī sirdi. Tā gadās. Bet to visu vajag uztvert ar smaidu. Kopš šodienas Latvijā es būšu ciemiņš.”

Sev ierastajā manierē viņš nodod ziņu arī esošajai varai, brīdinot, ka nepazudīs pavisam: “Ā, maza ziņa esošajai varai – Jūs pat iedomāties nevarat manu rakstura stingrību, pat, ja tas prasīs gadus, mēs vēl tiksimies, satikšanās nāks auksta un atdzesēta. Un nebrīnieties, esošā vara, šī tikšanās būs tad tikpat nežēlīga, cik Jūs bijāt pret mani un manu ģimeni, cenšoties atņemt maniem bērniem visu. Šī vara, tiesu sistēma, menti, politiķi darīja visu, lai iznīcinātu četru latviešu ģimeni. Tie bija un ir latvieši, kas iznīcina. Tie nebija krievi, Putins vai oligarhi. Tie bija un ir latvieši. Ar prievītēm, karodziņiem, zagļi un izlaupītāji.”
A.Gobzems saka paldies saviem atbalstītājiem: “Mīļie mani atbalstītāji, paldies Jums. Mana komanda gatavosies vēlēšanām, es turēšu roku uzpulsa. Arī pats piedalīšos kampaņā.”

Skaidrojot, kurp dosies, A.Gobzems raksta: “Šodien tamdēļ braucam apciemot Anglijas latviešus, tad es došos tālāk un pēc tam būšu Latvijā laiku pa laikam. Atcerieties, mīļie ļaudis – spēcīga personība nevis ciešs un ciešs, bet pieņem lēmumu mainīt apstākļus, lai nevajadzētu ciest. Ar to spēcīgs cilvēks atšķiras no vāja. Vājais ļauj sevi drāzt daudzreiz ilgāk. Spēcīgais pieņem lēmumu un maina savu dzīvi. Esiet spēcīgi, nevajag ciest! Ciest nav varoņdarbs! Dzīvojam tagad.”

Zem emocionālās vēsts atrodams emocionāls paraksts: “Ar mīlestību, Jūsu Aldis Gobzems. Katram un Katrai.”Avots

RAKSTOT KOMENTĀRUS, IEVĒRO PIEKLĀJĪBAS NORMAS! Ja komentāra logs netiek parādīts, izmanto Google Chrome (ielogojies facebook un atjaunini šo rakstu).