Samanta Tīna atklāj detaļas par jaunajām attiecībām

Foto: instagram.com/samantatina

Dziedātāja Samanta Tīna nesen paziņoja, ka nav vairs brīva sieviete. Lai gan jaunā sirdāķīša vārdu viņa neatklāj, raidījumā “Pasaki to skaļi” viņa pastāsta, kas šajās attiecībās ir atšķirīgs no iepriekšējām.“Izmainīts ir tas, ka manī vairs nav gaidu, ir manas nostādnes. Ir mani principi, kas līdz šim ir arī ievēroti. Ja tevi tas kaut kā neapmierina, paldies. Man ir tāds princips, jo man arī vairs nav 18 gadi, kad es varu baudīt dzīvi.

Samantas Tīnas Poļakovas kailfoto/video (18﹢)

Es esmu pieaugusi sieviete, arī man ir bijusi kaut kāda sāpīga attiecību pieredze, no kuras es esmu mācījusies, un man ir savi principi. Ja tev tas neliekas okey, visu cieņu, es tev to neuzspiežu.”
Samanta gan joprojām neatklāj sava jaunā sirdsāķīša vārdu, taču nesaka, ka attiecības slēpj. “Drīzāk sargāju.” Viņasprāt, nav vairs tik svarīgi atzīmēties citiem par savu personīgo dzīvi. “Mīlestība mīl klusumu. Tāpat agri vai vēlu tas kaut kur parādīsies.”

Samanta iepriekš bija attiecībās ar Nauris Liepiņu, taču pēc sešus gadus ilgām attiecībām katrs lēma iet savu ceļu. Samanta raidījumā atklāj arī to, ka viens no iemesliem, kāpēc abi šķīrās, bija tas, ka abi gluži neskatījās vienā nākotnes virzienā. Samanta vēlas ģimeni un attiecības nodibināt oficiāli.Avots

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!