Yana Bruk uztraucas par mīļotā attiecībām ar alkoholu

Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma “Mīla kemperī”

Par vienu no saliedētākajiem pāriem šovā “Mīla kemperī” tiek uzskatīta digitālā satura veidotāja Yana Bruk (Jana Bruk) un armijnieks Dāvids Krūmiņš, taču jaunākajā sērijā abu mīlnieku starpā ir iezagusies plaisa. Jana uztraucas par Dāvina attiecībām ar alkoholu.Jana pārējām šova dalībniecēm stāsta, ka Dāvidu šova laikā skaidrā prātā redzējusi vien dienu vai divas.

Jaunākajā sērijā šovā palikušajiem puišiem tika dots uzdevums sagādāt savām meitenēm dāvanas, tikmēr daiļavas varēja atpūsties. Meitenes pārrunāja svarīgu tematu, un visas nonāca pie secinājuma, ka puiši ikdienā patērē pārāk daudz alkohola. Ja Ketija cer, ka Ričards to dara tikai atpūšoties, tad Yana Bruk nav tik pozitīvi noskaņota. “Tā ir lielākā problēma mūsu attiecībās. Es pazīstu Dāvidu skaidrā tikai trīs dienas!”
Jana var pieņemt, ja mīļotais iedzertu tikai svētkos, bet, ja tas tiek darīts pat agrā rīta stundā, viņai tas šķiet par traku. Jana ir noraizējusies, ka pēc šova nekas nemainīsies, jo Dāvids reiz ir teicis, ka ir rokstārs un netaisās mīlestības dēļ mainīt savus ieradumus.

Vai pāris izturēs līdz galam un piedalīsies šova lielajā finālā? Skaties katru ceturtdienu 21.00, kanālā “STV Pirmā!”.

Vairāk skaties 1188.lv.Avots

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!