Dziedātāja Jenny May atklāti par piedzīvoto laulības krīzi, par šķiršanās procesu

Foto: Instagram/ jennymayreal

Dziedātāja Jenny May (īstajā vārdā Maija Stuģe), viesojoties raidījumā “Pasaki to skaļi”, dalījās ar savu stāstu par laulības krīzi, kura gandrīz noveusi līdz šķiršanās procesam.“Ir bijis lūziens, bija mirklis, kad pamainījās dzīves uzskati, nebija skatījums vienā virzienā.”

Lasi arī: Dziedātājas Jenny May (Maija Stuģe) kailfoto (18+)

Vaicāta, kā abi atraduši atpakaļ ceļu viens pie otra, Jenny May saka: “Atpakaļceļš radās mūsu attiecību zemākajā punktā, kaut kā viss salīmējas atpakaļ. Laikam mums vajadzēja sajust to sajūtu, ka mēs lēnām viens no otra ejam prom. Tajā mirklī mums bija dziļas pārdomas, un taisni tajā lūzuma punktā mēs saprotam, ka pieļaujam kļūdu, bet to vajadzēja abpusēji saprast.

Pēc šī posma attiecības ir kļuvušas daudz noturīgākas. Un spējam viens otru novērtēt, jo agrāk tas bija pašsaprotami, ka otrs ir blakus, tad tagad mēs viens otru ļoti novērtējam.”

Mūziķe ir precējusies ar uzņēmēju Gati Babri. Laulībā dzimušas divas meitiņas.
Foto: Instagram/ jennymayrealAvots

Atbildēt

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!