Samanta Tīna vairs nav brīva sieviete. Šobrīd viss ir ļoti labi

Samanta Tīna vairs nav brīva sieviete. Šobrīd viss ir ļoti labi
Foto: Samanta Tīna/ Facebook

Šajā nedēļā šovā “Kad viņas satiekas” viesojās dziedātāja Samanta Tīna. Viņa atklāja, ka vairs nav brīva sieviete.“Šobrīd esmu aizņemta dāma. Es mācos teikt paldies un redzēt rūpes,” atklājot savu jauno attiecību statusu, noteica Samanta.

LASI ARĪ: Samantas Tīnas Poļakovas kailfoto/video (18﹢)

Sarunā viņa stāstīja arī par savu ceļojumu uz Indiju, kurp devās pērnā gada nogalē. Dziedātāja atklāja, ka mīļotais ienācis viņas dzīvē pirms ceļojuma uz Indiju.

Indija ir mainījusi Samantu, ko viņa pati arī atzīst. Vaicāta, vai jaunais sirdsāķītis arī ir novērojis viņā pārmaiņas pēc atgriešanās no Indijas, Samanta teic: “Viņš saka, ka jau esmu mīļa, bet tagad esmu vēl mīļāka. Un visu cieņu viņam par laišanu, jo tu jau nezini, kas atbrauks mājās.”
Samanta sarunas laikā atklāj, ka viņai ir nepieciešams laiks sev, un ir priecīga, ka mīļotais viņai to sniedz.

Viņa gan vēlas savas attiecības paturēt noslēpumā, sakot, ka mīlestība mīl klusumu, taču vīrietis neesot mākslinieks, to Samanta skaidri nosaka. “Kā būs tālāk, redzēsim, bet šobrīd viss ir ļoti labi. Dzīve mani ir savedusi kopā ar brīnišķīgu cilvēku, kurš man ļauj mācīties lietas, kuras man jau sen vajadzēja iemācīties.”

Viņa ir pateicīga savam partnerim par gādību un rūpēm.Avots

Leave a Reply