Kaimiņi lietuvieši divu nedēļu laikā Ukrainai saziedo septiņus miljonus eiro

Kampaņa “Radarom!” tika sākta 30.janvārī un turpināsies līdz 24.februārim. (Foto: AP/Scanpix)

Nepilnās divās nedēļās Lietuvā saziedoti gandrīz septiņi miljoni eiro pretgaisa izlūkošanas sistēmu iegādei Ukrainai, liecina kampaņas organizatoru sniegtā informācija.Pirmie radari tiks iegādāti līdz 24.februārim, kad apritēs gads, kopš Krievijas visaptverošā iebrukuma Ukrainā sākumā, Lietuvas sabiedriskajai radiostacijai sacīja Ukrainas atbalsta organizācijas “Blue/Yellow” vadītājs Jonass Ohmans.

Viņš stāstīja, ka jau desmit gadus ir iesaistīts militārajā loģistikā, tādēļ zina, kā raiti noorganizēt iepirkumu, dokumentāciju un piegādes.

Ohmans paziņoja, ka pirmie radari līdz 24.februārim tiks piegādāti Lietuvai, bet pēc tam jau drīzumā nonāks arī Ukrainā.
Kampaņa “Radarom!” tika sākta 30.janvārī un turpināsies līdz 24.februārim.

“Blue/Yellow” dibinātājs, pazīstamais zviedru kinodokumentālists un žurnālists Ohmans, kuram 2018.gadā par īpašiem nopelniem piešķirta Lietuvas pilsonība, pieļāva, ka kopumā akcijā tiks saziedoti desmit miljoni eiro.

Akcijas organizatori informē, ka viena radara cena ir ap vienu miljonu eiro.Avots

Atbildēt

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!