Pensionāri līdz asarām aizkustina jauna vīrieša rīcība Saldū

Foto: Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency

Kāda sieviete sociālajā tīklā facebook publicējusi ierakstu, kurā velta sirsnīgus vārdus jaunam vīrietim, kurš negaidīti pārsteidzis viņas 81 gadu veco māmiņu.

Vēlējos savas māmuļas vārdā pateikt sirsnīgu paldies tam jaunajam vīrietim kurš šodien Saldū veikalā “Ināra” samaksāja par manas sirmās māmuļas pirkumu. Vienkārši,kamēr mamma meklēja maciņu,šis labais cilvēks pārdevējam pateicis, ka viņš samaksāšot,” sociālajā tīklā facebook raksta ieraksta autore.

“Mamma pārbrauca no pilsētas un man raudot stāstīja. No sirds tev pateicos labi cilvēk ka sagādājis manai 81 gadu vecajai mammai tik brīnišķīgu Mātes dienas pārsteigumu! Žēl ka mamma pārsteigumā nebija atradusies pajautāt kā sauc šo labsirdīgs cilvēku. Ir mūsu vidū šādi sirsnīgi un nesavtīgu cilvēki! Patiesi liels paldies,” raksta sirmgalves tuvieniece.

Ar ierakstu un pateicības vārdiem sociālajā tīklā facebook dalījušies vairāk nekā 3000 cilvēki.

Šī nav pirmā reize, kad iedzīvotāji rīkojas, lai palīdzētu sirmgalvjiem. Piemēram, februārī tika vēstīts, ka sākta īpaša akcija, lai palīdzētu pensionāriem dzīvokļa remontā.Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.