Video: Automašīna nāvējoši sabrauc bērnu. Traģiska nelaime Rīgā pie CSDD

Piektdien, 31. jūlijā, Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) Mūkusalas ielā, Rīgā, kāds autovadītājs sajaucis pedāļus savam automobilim un nāvējoši notriecis cilvēku, kurš no gūtajām traumām mira.
Pēc aculiecinieku fotogrāfijām spriežams, ka autovadītājs braucis ārā no tehniskās apskates, sajaucis gāzes un bremzes pedāli, notrieca uz ietves ejošo cilvēku un nolauza apgaismojuma stabu, pārbraucot ceļam un apstājoties vien aiz zaļās zonas stāvvietā.Kā noskaidrojusi aģentūra LETA, pie CSDD tehniskās apskates stacijas Antenas ielā sabraukts ir bērns.

Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe aģentūrai LETA apliecināja, ka izsaukumu uz Antenas ielu policija saņēma ap plkst.13.23, kur automašīna “Mercedes Benz” uzbrauca nepilngadīgam zēnam, kurš no gūtajām traumām mira.

Policija patlaban skaidro notikušā apstākļus.

CSDD pārstāve Ieva Bērziņa aģentūrai LETA teica, ka negadījums noticis brīdī, kad kādam transportlīdzekļa īpašniekam piederoša automašīna izbraukusi no tehniskās apskates stacijas ēkas.

Patlaban stacija turpina darbu, norādīja Bērziņa un piebilda, ka iepriekš šādas traģēdijas pie CSDD nav notikušas.

Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.