Radīta jauna informācijas vietne Sony fotokameru lietotājiem

Sony ir iedzīvinājusi jaunu informācijas apmaiņas vietni ar mērķi parādīt Eiropas fotogrāfijas skaistumu.

Sony paziņojusi, ka darboties sāk jauna vietne Sony α Universe Europe . Šī
vietne ir paredzēta kā informācijas apmaiņas bāze Sony kameru lietotājiem, kuru skaits arvien pieaug, un tajā būs unikāls saturs, kādu citur neatrast, piemēram:

– Sony attēlveidošanas vēstnešu raksti
– Pamācības un ieteikumi (“How to”) augstākā līmeņa profesionāļiem par visdažādākajiem fotografēšanas veidiem
– Sony attēlveidošanas vēstnešu profili, biogrāfijas un darbu galerijas
– Sony foto un video konkursi, kuros var piedalīties fotogrāfi un videogrāfi
– Sīkāka informācija par vietējiem pasākumiem, kuros cilvēki var iepazīties, aplūkot un izmēģināt jaunākos Sony
– Sony jaunākās digitālās attēlveidošanas ziņas

Sony α Universe Europe iepazīstinās ar publiskiem attēlveidošanas vēstnešiem un to, kas viņus aizrauj, kas vada un iedvesmo darbiem. No viņiem varēs mācīties tehniskus un radošus paņēmienus, lasot izvērstus rakstus un sekojot pamācībām par visiem fotogrāfijas aspektiem un fotogrāfisko aprīkojumu.

Starp šiem vēstnešiem ir atrodams arī latvietis Mārcis Baltskars, kurš ievērību fotogrāfu aprindās izpelnījies kā viens no labākajiem kāzu fotogrāfiem valstī.

“Pēdējo pāris gadu laikā Sony ir mainījis priekšstatus par to, ko ir iespējams sasniegt fotogrāfijā, bet Sony α Universe Europe atspoguļo nākamo mūsu stratēģisko soli, lai palīdzētu lietotājiem maksimāli izmantot savu Sony aprīkojumu,” sacīja Sony Eiropas produktu mārketinga direktors Jans Salmons-Legaņērs. “Mēs gribam atšifrēt fotogrāfiskos paņēmienus un, vadoties pēc dažu pasaulē labāko fotogrāfu piemēra, iedvesmot fotogrāfus izmantot ko jaunu.”

Jaunā Sony α Universe Europe vietne šobrīd ir iedzīvināta un nemitīgi tiek papildināta ar jaunu saturu. Tā ir pieejama 22 Eiropas valodās, un, lai iegūtu jaunāko informāciju par konkrētām interesējošām tēmām, lietotāji var reģistrēties šeit.

Iesūtīja: Sony Latvija

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar