Populārais “jūtūberis” Matt Johnson: Panasonic oficiāli paziņoja par GH5S fotokameru!

Tās funkcijas ir šādas:
– puse no izšķirtspējas, no 20,3 līdz 10,2 megapikseļiem. Jā, puse no izšķirtspējas ir īpatnība, jo….
– Labāka vājākā apgaismojumā. Maksimālais ISO līdz 51 200. Tam vajadzētu būt daudz labākam salīdzinājumā ar GH5.
– 4K ierakstīšana līdz DCI 4K (4096×2160) līdz pat 60p.
– Iekļauta V-Log, nav nepieciešama atsevišķa licence.
– Timecode in/out atbalsts
– 1080p nepārtraukts ieraksts līdz 240 kadriem sekundē.
– LUT(i) kameras atbalstā (Es domāju, tikai uzraudzībai).
– Sarkanie akcenti un ieraksta poga (līdzīgs sacīkšu auto!) Bet visas šīs jaunās funkcijas nāk ar vienu būtisku brīdinājumu: NAV VAIRĀK IBIS.

Cena: $ 2499
Izlaides datums: 2018. gada 2. februāris.
Iepriekšējais pasūtījums šeit: https://bhpho.to/2DaIySD.

Šis ir nedaudz sajauktais maiss. Esmu pilnīgi satriekts, redzēdams, ka Panasonic pievēršas manam galvenajam konkurentam GH5 ar uzlabotu zemas izšķirtspējas (zema apgaismojuma) veiktspēju, bet IBIS neesamību un piemaksa 500 $ par GH5 ir diezgan nožēlojama. Ar IBIS, kas ir manā A7Sii, es esmu pilnīgi mainījis veidu, kā filmēt manuāli, un es negribētu atgriezties tikai uz objektīva stabilizāciju.

Foto: bhphotovideo.com
   
  

Par 500 ASV dolāriem es arī cerēju uz uzlabotu GH5S autofokusu, kas nav noticis. Lai gan es diezgan daudz izmantoju manuālo fokusu, daudzi kinomatogrāfi ir iecienījuši autofokusu un izteica vēlmi, lai GH5 būtu kaut kas labāks par tā kontrasta autofokusu. Diemžēl izskatās, ka tam mēs gaidīsim GH6.

Tomēr ir jauki redzēt, ka Panasonic ātri virzās uz priekšu un bieži izlaiž kameras ar uzlabojumiem. Nepagāja pat gads pēc GH5 izlaiduma un mēs jau redzam jaunu versiju. GH5S, kā arī Panasonic jaunā EVA1 kamera parāda, ka viņi konkurē jaunajā kameru tirgū.

Avots: youtube.com / Matt WhoisMatt Johnson

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Skip to toolbar