Panasonic mazās virtuves ierīces saliedē dizainu, inovāciju un veselīgu dzīvesveidu, iedvesmojot uz svaigu ēdienu baudīšanu

Lēnās sulu spiedes un maizes cepšanas ierīces jaudīgie un elegantie uzlabojumi, kā arī pavisam jaunais rokas blenderis ir izstrādāti mūsdienīgai gaumes izjūtai un dzīvesveidam. Panasonic laiž klajā sava populārā veselīga dzīvesstila mazo virtuves ierīču sortimenta jaunus papildinājumus. MVI klāstu papildina MJ-L600SX lēnā sulu spiede ar papildu smūtiju gatavošanas funkcijām, SD-ZX2522 maizes cepšanas ierīce ar četrām jaunām izvēlnes opcijām un pavisam jaunais jaudīgais MX-S401 rokas blenderis. Visam mazo virtuves ierīču klāstam ir raksturīga gan patiesa vērtība, gan augsta kvalitāte, lai uzlabotu patērētāju veselību un labklājību atbilstoši japāņu iedvesmotajai filozofijai “Baudām svaigu!”.

Gardas un veselīgas receptes bez jebkādas piepūles
Panasonic ārkārtīgi populārā sulu spiede ir pilnveidota, papildinot ar smūtiju gatavošanas piederumu un piešķirot tumši sudrabainu dizainu. Produkta palīgierīces sniedz lietotājiem iespēju bez piepūles pagatavot sulas, mērces, uzlējumus un saldētus maisījumus, taču tieši jaunais “smūtiju konuss” lēno sulu spiedi paceļ jaunā līmenī.

Jaunās paaudzes MJ-L600SX ir nevainojami piemērota lietojumam organisma attīrīšanā vai kā labklājīga dzīvesstila papildinājums. Ar savu jaudīgo maza ātruma motoru, kas sastāvdaļas lēnām saspiež, nevis sagriež, spiešanas procesa laikā spiede samazina karstuma un gaisa iedarbību līdz minimumam, tādējādi bez oksidēšanās maksimāli saglabājot uzturvērtību.

Katru dienu lieliska svaiga maize, kūkas un pasta
Jaunajā SD-ZX2522 maizes cepšanas ierīcē ir četras jaunas izvēlnes opcijas – papildus populārajai maizes receptei bez glutēna lietotājam ir iespēja izmantot ļoti gardas bezglutēna kūku un pastas, kā arī pilngraudu maizes iespējas. Tas viss ietverts skaistā melnā nerūsējošā tērauda dizainā ar modernizētiem gludiem “stikla pieskāriena” vadības elementiem.

Cepot pilngraudu maizi, tagad SD-ZX2522 attiecīgajā brīdī pievienos mīklai sēkliņas no sava riekstu dozatora (pašreizējos modeļos sēkliņas mīklai jāpievieno jau sākumā), tādējādi izveidojot perfektu mīklu lieliskai maizei.

Panasonic ir ieguldījis ievērojamu zinātniskās izpētes un izstrādes darbu, lai radītu inovatīvu tehnoloģiju, kas nodrošina pareizu programmēšanas secību, temperatūru un gatavošanas laika ilgumu, lai iegūtu apbrīnojami garšīgas bezglutēna kūkas un maizi. Cilvēkiem, kuri cieš no negatīvās glutēna iedarbības, vairs nebūs jāmokās ar negaršīgiem produktiem. Jaunā maizes cepšanas ierīce lietotājus un viņu ģimenes ik dienu nodrošinās ar svaigu maizi – gardi ir gan parasto miltu, gan bezglutēna piedāvājumi.

Tomēr runa nav tikai par cepšanu – SD-ZX2522 piedāvā arī jaunu mīcīšanas tehnoloģiju, kas spēj izmīcīt “cietās” mīklas tā, lai izveidotu lieliski garšojošu kviešu vai bezglutēna pastu. Tas viss tiek piedāvāts kā daļa no Panasonic līdzdalības kustībā “Baudām svaigu”, veselīgā un līdzsvarotā pārtikas filozofijā.

Bezpiepūles griešanas un maisīšanas sniegums jūsu rokā
Sudraba krāsas Panasonic rokas blenderis MX-S401 ar savu unikālo četru asmeņu griežņa un maisīšanas sistēmu, jaudīgo motoru un griežņa turētāja palīgierīci veido jaunu tirgus etalonu. Tā ir nevainojama drošas un vieglas blendēšanas ieviešana mājās. Lietotājs bez piepūles var pagatavot barojošus ēdienus zīdaiņiem vai radīt iespaidīgas, garšu pilnas mērces tieši pirms pasniegšanas.

Pateicoties jaudīgam motoram un unikāliem 30 grādu leņķī izvietotiem asmeņiem, kas palielina izturību un pakārtoto asmeņu asumu, visdažādāko tekstūru ēdienus var bez grūtībām sagriezt un samaisīt vienā acumirklī. Ar visdažādākajām smalcināšanas un putošanas palīgierīcēm MX-S401 nodrošina triju automātiskas secības piedziņu vadību, proti, maza ātruma, pulsācijas un liela ātruma režīmu, lai vienmērīgi sagrieztu un samaisītu vairāku veidu šķidrumus. Mazā ātruma režīmā ir iespējama arī lēna palaišana, kas nodrošina putukrējuma un mērču perfektu maisījumu.

MX-S401 ir arī divu darbību pārslēgs un bērnu drošības un automātiskā slēdža funkcija, kas pastiprina aizsardzību.

Jaunās brokastu kolekcijas modernās krāsas
Ar kafijas automātu, tosteri un elektrisko kannu jaunā brokastu kolekcija ir izstrādāta krāsu ziņā atbilstoši populārajām un modernajām virtuves krāsu paletēm – sākot no sienām līdz pat galdvirsmām. Šobrīd tā ir tirgū vienīgā brokastu sērija, ko veido dažādi krāsu toņi, kas atbilst krāsu pamattendencei.

Sadarbībā ar Panasonic.com

  • 6
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar