IEGŪSTIET NEPĀRSPĒJAMU SPĒĻU PIEREDZI, APVIENOJOT SONY 4K HDR TELEVIZORU AR PlayStation®4 Pro

• Sony 4K HDR televizoru modeļi piedāvā virkni iebūvētu funkciju, kas spēles padara vēl reālistiskākas un iespaidīgākas, nekā jebkad agrāk.
• Piedzīvojiet PlayStation ® 4 spēles 4K kvalitātē ar uzlaboto grafiku, ko piedāvā PlayStation ® 4 Pro.

Sony 4K HDR televizori būs ideāls partneris tiem spēlētājiem, kuri vēlas iespējami efektīvi izmantot Sony Interactive Entertainment pēdējo jaunumu PlayStation®4 Pro (PS4 Pro).

PS4 Pro piedāvā uzlabotu attēla un datu apstrādes jaudu, nodrošinot izcilu vissīkāko detaļu attēlojumu un vēl nebijušu attēla precizitāti un sniedzot 4K līmeņa kvalitatīvu spēles prieku un izklaidi. Tāpat kā visas PS4 konsoles, PS4 Pro atblastīs arī HDR tehnoloģijas.

        

Sony 4K HDR televizoru īpašnieki varēs novērtēt uzlabotu PS4 spēļu attēlojumu pārsteidzošā 4K kvalitātē (vai augstāku izšķirtspēju), kā arī priecāties par citām uzlabotām funkcijām, piemēram, augstāku attēla kvalitāti un uzlabotu kadru frekvenci*.

Visiem Sony 4K HDR televizoriem ir pieejams arī X-tended Dynamic Range Pro**, kas garantē kontrasta starp gaišāko gaišo un tumšāko tumšo krāsu atveidi. Turklāt tas ļauj saskatīt trīs reizes lielāku spilgtuma amplitūdu nekā parastajos LED televizoros, tādēļ, spēlējot savu iemīļoto sporta spēli vai ceļojot pēcapokalipses pasaulē, spēles radīs asākas, skaidrākas un reālistiskākas izjūtas nekā jebkad agrāk.

Sony 4K HDR televizori piedāvā augstāku spilgtuma un kontrasta līmeni, izmantojot unikālu TRILUMINOS tehnoloģiju***, kas palīdz radīt krāsu piesātinājumu un asumu, tādējādi atdzīvinot spēli. Daudzveidīgāka krāsu palete un dabiskākas ēnas un toņi nodrošinās katras sīkākās spēļu detaļas skaistumu.

Sony Europe televizoru mārketinga un produktu plānošanas nodaļas vadītājs Motoi Kavamura (Motoi Kawamura) stāsta: „Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt, lai mūsu klienti iegūtu vislabāko pieredzi. Pilnīgi neticami, cik atšķirīgas ir sporta pārraides, filmas un citas izklaides, ja izmanto 4K, un mēs esam bezgala apmierināti, ka mūsu Sony 4K HDR televizori tādējādi spēj sniegt spēlētājiem aizraujošākas un skaistākas izjūtas nekā jebkad agrāk.”

Sony 4K HDR televizoru klāsts, ieskaitot ZD9, XD94/93, XD85, SD85, XD83, XD80, SD80 un XD75/70 sēriju, ir ideāls jaunā PS4 Pro partneris neatkarīgi no jūsu iespējām. Plašāku informāciju skatiet www.sony.co.uk

Avots: sony.lv

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar