Reiniks pasaka, ka Rīga Ušakova laikā bija labāka; soctīkli «uzsprāgst»

Reiniks pasaka, ka Rīga Ušakova laikā bija labāka; soctīkli «uzsprāgst»

Dziedātāja laura Reinika ieraksts mikroblogošanas vietnē “X” par Rīgu Nila Ušakova valdīšanas laikā piesaistījis lielu jo lielu uzmanību.Reiniks uzskata, ka Rīga Ušakova valdīšanas laikā bija labāka, jo pilsētā bija kustība un dzīvība.

“Šis būs neviennozīmīgi vērtēts tvīts, bet Rīga (kuru es mīlu, fanoju un ārzemēs slavēju vairāk kā vajag) mirdzēja Nila valdīšanas laikā. Ok, tie biji citi laiki, kaut kādas afēras utt, bet bija KUSTĪBA un DZĪVĪBA. Tikai mans mūziķa/rīdzinieka novērojums NO MALAS,” rakstīja Reiniks.

Diskusijā iesaistījās daudzi Twitter lietotāji, kas pauda dažādus viedokļus – gan par Rīgu Ušakova valdīšanas laikā, gan par citiem iemesliem, kuru dēļ situācija galvaspilsētā ir mainījusies (uz slikto pusi).

“Tas, kas vērojams šobrīd, drīzāk ir Covid un kara sekas. Salīdzinājumā dzīve “pirms tam” šķiet spoža un bezrūpīga. Saskaņas bandai tur nav nopelnu.”

“Tajos laikos Rīga bija pilna ar krievijas krieviem. Un arī eiropieši brauca šurp vairāk. Tagad pirmos mēs tiešām šeit vairs negribam , bet otrie domā, ka te sprāgst bumbas un karo. Plus, bija kovids pa starpu. Varam censties atgūt eiropiešus, bet būs grūti.”
“Ja ilgstoši, gadiem nekas īsti netika darīts, ja pilsētas budžets no uzkrājumiem tika novests līdz daudzmiljonu deficītam, tad neviens laimes lācis nevarēs pāris gados tikt vaļā no šīm sekām. Plus Covid, karš un pašu Rīgas kungu kašķi un neprasme.”

“Rīga klusa kļuvusi -piekrītu, bet dzīres mēra laikā jau arī nevajag, kā to darīja Nils. Kase tukša, daudz neieskriesies. Tomēr,ticu- Rīga kādreiz atkal mirdzēs -tad,kad rīdzinieku naudu dome tērēs kā kārtīgs saimnieks,domājot par katru euro. Visvairāk apbēdina briesmīgās ielas.”

“Ušakova laikā Rīga kļuva par parādbedri, arī nākamajam sasaukumam būs naudu pa pakšiem jāsaskrāpē. Diseņu, nanoūdeņu un otkatu mirdzums.”

“Rīga veidojās par tīri patīkamu pilsētu laikā no kāda 2000.gada kāreiz līdz Nilam. Nila laikā varbūt arī bija dzīvība, taču kopumā pilsēta sāka iegūt ļoti nepatīkamus un svešus vaibstus, un pilsēta galīgi nebija un joprojām nav iedzīvotājam patīkama.”

“Vairs nav lētu lidmašīnas biļešu uz Rīgu, nav prāmja, transports no lidostas uz pilsētu praktiski nepieejams, ceļotāju forumos daudz brīdinājumu par Rīgas lidostu un taksometriem. Blakus karš. Klimats ne pārāk draudzīgs.”Avots

Leave a Reply