Pikanti: Brīnišķīgā Irina Šeika valdzina caurspīdīgā tērpā

Foto: instagram.com/irinashayk

Pasaulslavenā krievu modele Irina Šeika savu labi veidoto augumu izrāda ļoti labprāt, un šonedēļ viņa kuplajam atbalstītāju pulkam sarūpējusi īstu saldo ēdienu.35 gadus vecā Irina Šeika tiek uzskatīta par vienu no pievilcīgākajām sievietēm pasaulē, un nedēļas sākumā par prieku saviem 14,7 miljoniem “Instagram” sekotāju viņa publicējusi juteklisku kadru virkni no kāda modes burziņa aizkulisēm.

Pagājušajā nedēļā par nozīmīgu notikumu modes pasaulē kļuva franču modes nama “Thierry Mugler” virtuālā skate, kurā tika izrādītas šā gada pavasara un vasaras aktuālās kolekcijas, un demonstrēt apģērbu bija uzticēts arī Šeikai.

Skaistule laiku velti netērēja arī skates aizkulisēs, kur tapuši vairāki pikanti momentuzņēmumi. Viņa, tērpusies smalki dizainētā caurspīdīgā bodijā, ļāvusi kārtējo reizi apbrīnot savu lielisko figūru.

Kadros, kas uzņemti no mugurpuses, modele vilinoši raugās kamerā, bet faniem iespējams novērtē viņas nevainojamo dupsīti, citā fotogrāfijā viņa rokām piesegusi savas skaistās krūtis.

Foto fanu vidū uzņemti ar vienbalsīgu sajūsmu, īsā laikā izpelnoties prāvu sarkano sirsniņu birumu un komplimentus.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)Avots

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!