“Latvijas pasts” sūtījumus pakomātos uzglabās trīs dienas

Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā notiek “Latvijas pasts” izdotās pastmarkas, kas veltīta gleznotājam Johanam (Jānim) Valteram sērijā “Izcilie latviešu mākslinieki”, pirmās dienas zīmogošana. FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Lai sūtījumus varētu saņemt maksimāli daudz klientu, VAS “Latvijas pasts” no pirmdienas sūtījumus pakomātu tīklā uzglabās trīs dienas, nevis piecas dienas kā līdz šim, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.Lai sūtījumus varētu saņemt maksimāli daudz klientu, VAS “Latvijas pasts” no pirmdienas sūtījumus pakomātu tīklā uzglabās trīs dienas, nevis piecas dienas kā līdz šim, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Šāds lēmums pieņemts saistībā ar ārkārtējo situāciju un būs spēkā līdz tās atcelšanai.

Tā kā pieprasījums sūtījumu saņemšanai pakomātos šobrīd ir būtiski pieaudzis, nereti tajos veidojas sastrēgumi, jo daļa sūtījumu netiek izņemti laikus, neļaujot sūtījumus saņemt citiem klientiem. Tāpēc uz laiku pieņemts lēmums sūtījumu uzglabāšanas laiku pakomātos saīsināt, veicinot sūtījumu ātrāku apriti, skaidroja “Latvijas pasta” pārstāvji.

Uzņēmumā norādīja, ka arvien vairāk klientu, ņemot vērā ārkārtējo situāciju un nepieciešamos drošības pasākumus, sūtījumus izvēlas saņemt bezkontakta veidā, izmantojot “Latvijas pasta” pakomātus. Patlaban tajos mēdz veidoties zināmi sastrēgumi, jo daļa sūtījumu netiek izņemti savlaicīgi, tādējādi radot sūtījumu uzkrājumus, kas neļauj sūtījumus izņemt citiem klientiem.

Tāpēc pieņemts lēmums no 23.marta līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai sūtījumus pakomātos uzglabāt trīs dienas, ļaujot sūtījumus pakomātos saņemt maksimāli lielam klientu skaitam. Jaunais uzglabāšanas termiņš attieksies uz sūtījumiem, kas pakomātos tiks ievietoti no 23.marta.

Vienlaikus “Latvijas pasts” aicina arī tos klientus, kuru sūtījumi pakomātos ievietoti pirms šī datuma, sūtījumus izņemt, negaidot līdz šim spēkā esošā piecu dienu termiņa beigas.

Kopumā “Latvijas pastam” ir 61 pakomāts visā valstī, un to kapacitāte arī patlaban tiek palielināta, mainot tos uz jaunākas paaudzes un ietilpīgākiem pakomātiem.

Ārkārtējos apstākļos visi “Latvijas pasta” pakomāti tiek pastiprināti tīrīti un dezinficēti, norādīja uzņēmumā.

“Latvijas pasts” patlaban pilnībā nodrošina pasta sūtījumu piegādes kā iekšzemē, tā uz ārvalstīm. “Latvijas pasts” izveidojis speciālu jautājumu-atbilžu sadaļu uzņēmuma interneta mājaslapas “www.pasts.lv” jaunumu sadaļā, kur informācija tiek regulāri aktualizēta.Avots: tvnet.lv

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Atbildēt