Latvijas bijusī svarcēlāja Rebeka Salsabila Ibrahima kopā ar vīru ieradusies Latvijā

Instagram / rebeka_koha

Rebeka Salsabila Ibrahima (iepriekš Koha) kopā ar vīru Moazu Mohamedu Ibrahimu ieradusies Latvijā, liecina bijušās svarcēlājas ieraksti sociālajos tīklos.“Salst, bet joprojām strādājam,” pie fotogrāfijas, kurā kopā ar vīru redzama biezā ziemas apģērbā, raksta Rebeka. Skaidrs, ka viņa neatrodas mājās Katarā.

Foto: Instagram / rebeka_koha

Latvijas labākā svarcēlāja, kura nesen viesusi skaidrību, ka profesionālo sportu ir pametusi, savā “Instagram” profilā 5.novembrī publicējusi video, kurā atbalsta savu vīru laikā, kad viņš trenējas mest 3 kilogramus smagu lodi.

Laikapstākļi, kailie koki un būves laukuma malā liecina, ka Ibrahimu ģimene ieradusies trenēties Piltenes stadionā.

Foto: Instagram / rebeka_koha

Vakarā Ibrahima kundze, atrādot maltīti no ātrās ēdināšanas iestādes “Hesburger”, padalījusies priekā par to, ka veikusi manikīru, un viņas vīrs sagaidījis viņu automašīnā ar ēdienu.

Pa automašīnas logu redzams, ka Moazs brauc pa sievas dzimtās Ventspils ielām.

Iespējams, ka pāris ieradies Latvijā, lai kopā ar Rebekas ģimeni beidzot nosvinētu abu salaulāšanos.

Foto: Instagram / rebeka_koha

Rebeka Koha maija sākumā paziņoja par saderināšanos ar Kataras diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu. 26. jūlija vakarā Koha savā “Instagram” kontā pārsteidza daudzus sporta draugus, paziņojot, ka nolēmusi pāriet islāmticībā ar visām no tā izrietošajām sekām.
Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.