Zināms, kad un kur gaidāmas salnas līdz 2 metru augstumā

Foto: JOHN JARVIS

Tuvākajās diennaktīs Latvijā turpināsies sausums, gaiss kļūs vēsāks un vietām gaidāma salna, prognozē sinoptiķi.Ceturtdien Latviju no rietumiem sasniegs aukstā atmosfēras fronte, bet nokrišņu būs maz – tikai vietām uzlīs. Maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +14 grādiem Kurzemes rietumkrastā līdz +25 grādiem valsts dienvidaustrumu daļā.

Nedēļas nogalē laiks būs pārsvarā sauss un saulains. Piektdien pastiprināsies rietumu, ziemeļrietumu vējš, sestdien pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, savukārt svētdien gaidāms dienvidrietumu vējš.

Naktī uz piektdienu gaiss atdzisīs līdz +2..+11 grādiem un vietām Kurzemē un Vidzemē iespējama salna zāles virskārtā, sestdien un svētdien valsts lielākajā daļā minimālā gaisa temperatūra divu metru augstumā būs -1..+5 grādi, siltāks gaiss saglabāsies vietām piekrastē.
Maksimālā gaisa temperatūra dienas laikā pārsvarā nav gaidāma augstāka par +20 grādiem, dažviet piekrastē tā nepārsniegs +13 grādus.

Visticamāk, nākamās nedēļas pirmajā pusē gaiss būs mēreni silts, pēc tam temperatūra varētu paaugstināties. Plaši un spēcīgi nokrišņi maz iespējami.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka mežos pieaug ugunsbīstamība, vietām Vidzemē un Zemgalē tā kļuvusi ļoti augsta, tādēļ spēkā oranžā līmeņa brīdinājums.Avots

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!