Video: Dziedātāja Adriana Miglāne laidusi klajā jaunu mūzikas video «Walk away»

– 1 –

Foto: youtube.com/@ TheAdrianaa1

Tuvojoties Valentīna dienai, dziedātāja Adriana Miglāne nupat laidusi klajā jaunu mūzikas video ar nosaukumu “Walk away”. Tajā viņa izdzied savas sirdssāpes.“Dziesmu sarakstīju, kamēr Hugo man gulēja blakus. Gāju gulēt, sāku domāt un nespēju vairs aizmigt, jo asaras bira kā pupas. Kāds bakstīja, lai rakstu dziesmu uz šīm sajūtām. Tā arī darīju,” par dziesmas tapšanu saka Adriana.

Adriana “Instagram” īsajos stāstiņos minēja arī to, ka vislabākās dziesmas piedzimst tad, kad ir salauzta sirds, un šis esot tas gadījums.

Videoklipā galveno lomu uzņēmusies pati Adriana, un viņai pievienojies pirmās “Boksa akadēmijas” sezonas dalībnieks Artis Buls.
Gan mūzikas, gan teksta autore ir Adriana.

Adriana, šķiet, apdzied savu nupat izjukušo laulību ar dēla Hugo tēti Krišjāni. Janvāra sākumā Adriana paziņoja, ka abi lēmuši iet katrs savu ceļu.

Vēlāk viņa atklāja, ka atklāja patieso iemeslu, kāpēc viņas laulība ar dēla tēti Krišjāni Sondaru beidzās tik ātri. Izrādās, tā bijusi neuzticība… Adriana saka: “Viņam nepietika tikai ar mani.”– 1 –

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!