Fotogrāfa Aleksandra Sokolova ēdienkarte daudziem rada patiesu izbrīnu

Foto: no ekrānuzņēmums/ Facebook.

Erotisko bilžu fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs soctīklos ar saviem “sekotājiem” allaž bijis atklāts. Šoreiz viņš pastāstījis un parādījis, kāda ir viņa trīs dienu ēdienkarte. Jāteic, ka daudziem tas bija milzīgs pārsteigums un vairums ieteica talantīgajam fotogrāfam nekavējoties sākt rūpēties par savu veselību.Vietnē “Facebook” Aleksandrs publiskojis fotogrāfiju, kurā redzami produkti – mellenes, “RIMI” deserts, viena paka piena, “Spilvas” tomātu mērce, vairākas kārbiņas “Baltais” ražotās “Super brokastis”, trīs saldā krējuma trauciņu ar jogurtu, divi citrusaugļi, rīsu galetes un nūdeles. Pie foto Aleksandrs raksta:

“Lai savu tēlu nebojātu, man varbūt nevajadzēja to rakstīt. Bet šovakar ir tāds noskanojums, ka es gribu padalīties.

Vēl pirms 4-5 gadiem, es daudz laika veltīju sportam un uzturam. Cītīgi gāju uz zāli un “pareizi” ēdu. Bet laiks iet, pasaule mainās un izmainījos arī es.

Es vīlos tādā dzīvē. Es sapratu, ka vai es esmu sportisks, vai neesmu, tas absolūti neko neietekmē un nemaina. Es neesmu ne pa kripatiņu laimīgāks, kad varu redzēt sev “kubiciņus”. Neesmu laimīgāks no apziņas, ka varu pievilkties 20 reizes. Pienāca brīdis, kad es secināju, ka tāda dzīve ir laika un enerģijas lieka tērēšana.

Man ir slinkums gatavot ēst. Tāpēc, vienatnē es ēdu gandrīz tikai jogurtus. Kad man gribas kaut ko sāļu, es apleju olu nūdeles ar karsto ūdeni un pēc 10 min var ēst ar sojas mērci. Es dzeru tikai šķīstošo kafiju ar pienu. Pie tam piena ir tik pat daudz cik ūdens. Kad gribas skābo, es ēdu citronu vai greipfrūtu.
Bildē ir mans ēdiens uz 3 dienām. Tas ir galīgi neveselīgi, bet tas ir ātri. Neko nevajag gatavot. Tāda ēdiens nesmird un tas man garšo.”Avots

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!