Elīna Gluzunova atklāti par savu seksuālo orientāciju: «Man patīk sievietes!»

Foto: ekrānuzņēmums no facebook.com/ @Elina Gluzunova

Šova “Ģimene burkā” dalībniece un dziedātāja Elīna Gluzunova pēc strīda ar dzīvesbiedru Artjomu kopā ar draudzeni šķirsta populāru iepazīšanās vietni un nāk klajā ar negaidītu paziņojumu – viņa būtu gatava atlikušo mūžu dzīvot kopā ar sievieti.Laikā, kad Elīna ar Artjomu bija pašķīrušies, viņa neslēpj, ka bija reģistrējusies populārā iepazīšanās aplikācijā. “Man vienkārši gribējās vakaros ar kādu sarakstīties!”

Toreiz viņa meklēja draudzību gan ar vīriešiem, gan sievietēm. “Kāpēc man bija biseksuāls profils “Tinderī”?

Tāpēc, ka man patīk sievietes!
Es uzskatu, ka sievietes ir ļoti skaistas būtnes visā to izpausmē, un ja nu man gadījumā neizdotos attiecības ar vīrieti, es ļoti labprāt savu atlikušo mūžu nodzīvotu ar sievieti,” atzīst Gluzunova.

Jau vēstīts, ka Gluzunovu pāris šobrīd piedzīvo krīzi. Viņi ne vien regulāri strīdas, bet nu Elīna arī atklāti pateica, ka Artjoms vismaz reizi nedēļā nenakšņo mājās.Avots

Atbildēt

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!