«Brain Games» jaunā spēle «Iron Forest» no šodienas pieejama platformā «Kickstarter»

Foto: publicitātes

Latvijā iemīļots pašmāju uzņēmums “Brain Games” sper soli kolektīvajā finansējuma pasaulē, no šodienas piedāvājot savu jauno spēli “Iron Forest” platformā ’’Kickstarter’’. Spēli izstrādājis Brian Gomez, proti, zem šī pseidonīma slēpjas četri latvieši — Reinis Butāns, Egils Grasmanis, Jānis Grunte un Edgars Zaķis. Spēles mākslinieks ir Reinis Pētersons.Platforma “Kickstarter” ir bāzēta Amerikas Savienotajās Valstīs un palīdz radošiem projektiem tapt realizētiem. Platforma saved kopā projektu autorus ar patērētājiem – idejas šeit publicē to autori un patērētāji sniedz finansiālu atbalstu, lai idejas varētu īstenot. Tieši galda spēles pērn veidoja aptuveni trešdaļu no “Kickstarter” platformas apgrozījuma. “Vietne “Kickstarter” ir kļuvusi par ļoti nozīmīgu tirdzniecības kanālu galda spēļu pasaulē. Pateicoties platformai, tiek realizēti spēļu projekti, kas citādi nebūtu iespējams. Šobrīd lielāko interesi par mūsu jauno projektu izrāda spēļu mīļi Amerikas Savienotājās Valstīs, taču ceram, ka ar šo lielo soli, pievienojoties “Kickstarter” platformai, mēs uzrunāsim arī spēļu cienītājus Baltijas valstīs,” informē “Brain Games” vadītājs un viens no “Iron Forest” spēles veidotājiem Egils Grasmanis.

“Brain Games” kvartets apņēmies doties soli tālāk ar jauno spēli “Iron Forest”. “Mēs vēlamies ar šo spēli sasniegt nākamo līmeni pēc jau sabiedrībā iemīļotās “ICECOOL” spēles. Jaunās spēles pamatā ir bērnu iecienītās galda spēles “ICECOOL” sistēma, kurā spēlētāji iejūtas ķērāju lomās, lai viens otru ķertu, vāktu zivis, lēktu pār sienām un iegūtu punktus. Taču jaunā galda spēle “Iron Forest”, atšķirībā no “ICECOOL”, ir veidota divos stāvos un katapults miniatūrām ļauj lidot arī pa gaisu. Spēlētāji tiek sadalīti divās – “Animal Clans” un “Iron Force” komandās un spēlē uzvar komanda, kas pirmā izpilda spēles misiju. “Iron Forest” ir ģimenes spēle, kas vienlīdz uzrunās gan vecākus, gan bērnus” stāsta Egils Grasmanis.

Arī Reinis Butāns, kas ir viens no “Iron Forest” spēles veidotājiem atzīst, ka vienmēr ir bijusi vēlme izveidot “ICECOOL’’ spēli, kas būtu paredzēta vairāk pieaugušajiem, turklāt aptverot arī vēl papildu auditoriju. “Mums ir liels gandarījums, ka ar šo spēli “Iron Forest” mēs to esam paveikuši. Spēles plānošanas process ilga vairāk kā divus gadus, esam gandrīti, ka šodien spēle ir pieejama “Kickstarter” platformā, tapēc mums ir nepieciešama spēļu kopienas palīdzība, lai spēle nokļūtu arī fizsikā veidā pie patērātājiem,” uzsver Reinis Butāns.Avots: preses relīze

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!