”Radio trio” piedāvā Imanta Kalniņa dziesmu ”Bimini” savā skanējumā

Foto: ekrānuzņēmums no video

Grupas ”Radio trio” dalībnieces saviem klausītājiem sagatavojušas muzikālu sveicienu svētkos, ieskaņojot komponista Imanta Kalniņa dziesmu ”Bimini” savā skanējumā.”Mēs vēlējāmies notvert to trauslo vasaras sajūtu, kad visa daba ir pamodusies pēc garā un aukstā ziemas miega. Novēlam ikkatram iziet dabā, iegulties pļavā, ieklausīties putnu dziesmās un ieelpot to spēku, kas mums ir dāvāts,” saka ”Radio trio” dalībnieces Gabriēla Zvaigznīte, Katrīna Anna Vīgante un Madara Dzintara.

Dziesmai radīts arī skaists video, ”kurā ir iespējams notvert mazu daļiņu no šī brīnuma”.

Dziesmas tapšanā piedalījās arī ”Eirovīzijas” nacionālās atlases fināliste čelliste Madara, bundzinieks Kaspars Pļavnieks un ģitārists Artūrs Dzintars, ieraksta pēcapstrādi veica Pēteris Upelnieks sadarbībā ar mūzikas ierakstu studiju ”Cloud music”.

Grupa ”Radio trio” plašākai publikai pazīstama kļuva pēc dalības šovā ”X Faktors”, vēlāk pārstāvot Latviju arī starptautiskajā dziedātāju konkursā ”Jaunais vilnis” 2019. gadā Sočos. Mūziķes koncertējušas kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, maestro Raimondu Paulu, amerikāņu dziedātāju Ruthie Foster, grupu ”Musiqq”, Kristīni Prauliņu, Intaru Busuli un citiem Latvijas mūziķiem.Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •