Video: Valsts policija (Andris Locs) – Ar velosipēdiem brauc tie, kuriem nav darba un bērnu!

Foto: Ekrānuzņēmums no youtube

Sašutuma vētru sociālajos tīklos sacēluši Valsts policijas pārstāvja izteikumi par riteņbraucējiem.Valsts policijas (VP) Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšnieka vietnieks Andris Locs intervijā Latvijas Radio 4 sacīja, ka velosipēds esot atpūtas un sporta līdzeklis, proti, tas neesot transportlīdzeklis.

Pēc viņa teiktā, strādājoši cilvēki, kuriem ir bērni, kuriem viņi ir jāved uz skolu un atpakaļ tādā veidā, ar velosipēdu nepārvietotos.

Locs pauda, ka tie varētu būt studenti, tā varētu būt auditorija, kas nav vairākums, savukārt vairākums strādājošo, protams, šādu transportlīdzekli izmantot nevar – var izmantot vai nu mašīnu, autobusu, vai trolejbusu.

“Tas ir pārvietošanās līdzeklis tiem cilvēkiem, kuriem nav bērnu, kas jāved uz skolu. Teiksim, vienu bērnu vest uz Teiku, vienu uz Pārdaugavu. Ar velosipēdu vienkārši var vizināties tādi, kuriem nav darba. Es nezinu, kā var atbraukt uz darbu viss sasvīdis, netīrs, atbraucot no Mārupes, Purvciema vai Teikas,” uzskata Valsts policijas pārstāvis.

Valsts policija savā kontā vietnē “Twitter” norādīja, ka šis nav iestādes viedoklis. Tāpat policijas pārstāvji atzīmēja, ka ar šo amatpersonu tiks veiktas pārrunas.Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.