Kā šobrīd izskatās Navaļnijs. “Es šobrīd izskatos pēc skeleta”

Foto: MiniTrue Archive/Twitter.com

Aleksejs Navaļnijs 29. aprīlī pirmo reizi parādījās tiesas priekšā, kad Maskavas tiesa noraidīja viņa apelāciju un atstāja spēkā spriedumu par Otrā pasaules kara veterāna “apmelošanu”, kopš paziņoja par trīs nedēļu badastreika beigām, vēsta portāls “Euronews”.29. aprīlī tiesā bija ieradusies Navaļnija sieva Jūlija, kurai bija iespēja vismaz attālināti, ar videosakaru palīdzību aprunāties ar ieslodzīto vīru. Navaļnijs sievai stāstīja, ka pēc badastreika sverot tikai 72 kilogramus.

“Šķiet, ka 70 kilogramus es svēru tad, kad mācījos 7. klasē. Ja es tagad novilktu halātu, tad izskatītos daudz, daudz sliktāk,” sievai stāstīja Navaļnijs.

Jau ziņots, ka badastreiku Navaļnijs sāka 31.martā, pieprasot ieslodzījuma vietai nodrošināt viņam pienācīgu medicīnisko aprūpi.

Savukārt 23. aprīlī lēmumu izbeigt badastreiku Navaļnijs pieņēmis pēc ārstu lūguma.

“Ārsti, kuriem es pilnībā uzticos, vakar izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka mēs esam jau izdarījuši pietiekami, lai es pārtrauktu badošanos. Kā arī, teikšu godīgi, viņu vārdi par to, ka analīzes apliecinot, ka “pēc neilga laika vairs nebūšot ko ārstēt”, man likās uzmanības vērti,” teikts Navaļnija paziņojumā.

“Ņemot vērā progresu un visus apstākļus, esmu sācis iziet no sava badastreika,” ierakstā vietnē “Instagram” paziņoja Navaļnijs.Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.