Interneta pārlūks Opera mūs pasargās no nešpetniem kriptovalūtu racējiem

Lai arī visu trīs lielāko kriptovalūtu kurss pēdējās nedēļās ir būtiski nogāzies, tomēr šis sapnis vēl nav izsapņots un daudzi spekulanti cer ar tām nopelnīt lielo čunguru.

Pēdējā laika modes kliedziens šajā jomā ir speciāli sagatavotas tīmekļa vietnes, kas izmanto to apmeklētāju datoru resursus, lai (parasti viņiem to nezinot) raktu kriptonaudiņas. To dara, piemēram, The Pirate Bay, kas šādi cenšas nopelnīt līdzekļus iztikai. Jo parastās baneru reklāmas cilvēki vairs neredz un bloķē.

Tomēr ne visi ir mierā ar to, ka viņu datoru resursi tiek izmantoti šādiem nolūkiem. Racēji spēj pamatīgi noslogot sistēmu, kas nozīmē, ka tā var iebremzēt un arī akumulators ātrāk izlādēsies. Nereti šie racēji turpina darboties arī tad, kad nešpetnā tīmekļa vietne ir aizvērta. Līdzīga veida racēji uz Android telefoniem pat var sabojāt to baterijas.

Tāpēc tīmekļa pārlūka Opera veidotāji jaunākajā 50. pārlūka versijā ir iestrādājuši risinājumu, kas neļauj nešpetnām tīmekļa vietnēm nodarboties ar šādām muļķībām. NoCoin risinājums bāzēts uz Opera izstrādātā reklāmu bloķētāja un to var vienkārši ieslēgt pārlūka iestatījumos.

Avots: blogs.opera.com

Atbildēt

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!