Daugavpilī pie padomju pieminekļa iedzīvotāji noliek ziedus

Šodien, 9. maijā, Daugavpilī Dubrovina parkā pie padomju pieminekļa iedzīvotāji noliek ziedus. Provokācijas nav novērotas, liecina aculiecinieka sniegtā informācija.Kā ziņots, Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš aicina iedzīvotājus un viesus 9. maijā, kad agresorvalstī Krievijā tiek svinēta “Uzvaras diena”, neizmantot Latvijas likumos aizliegtos simbolus un neprovocēt.

Elksniņš skaidrojis, ka pilsētas iedzīvotāji un viesi bez īpašiem nosacījumiem varēs nolikt ziedus pie pieminekļiem un uzturēties piemiņas vietas teritorijā.
VP mikroblogošanas vietnē “Twitter” precizējusi mēra interpretāciju par ziedu nolikšanu, skaidrojot, ka vietās, kur atradās nu jau demontētie padomju pieminekļi, šādas darbības tiks uzskatītas par šo objektu un agresijas slavināšanu un netiks pieļautas.

Apbedīšanas vietās, nepulcējoties un lieki neuzkavējoties, ziedu nolikšana nav aizliegta.

Elksniņš savā skaidrojumā personīgi lūdz visiem daugavpiliešiem un pilsētas viesiem neizmantot likumā aizliegtos simbolus.Avots

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!