Aktrise Ieva Florence-Vīksne atklāti par iemesliem, kāpēc pameta Dailes teātri

– 1 –

Foto: Edijs Pālens/LETA

Aktrise un influencere Ieva Florence-Vīksne 2020. gadā aizgāja no Dailes teātra, lēmumu pamatojot ar izdegšanu. Intervijā žurnālam “Ieva” aktrise atklāj, ka tas nebūt nebija vienīgas iemesls.Kā intervijā atklāj Florence-Vīksne, viņa šobrīd ir Dailes teātra ārštatā, kas nozīmē, ka nestrādā tur, bet nevarētu teikt, ka viņas profesija būtu mainījusies. “Jā, vienā brīdī mans hobijs – digitālā satura veidošana – pārtapa darbā. Tur ir mani stāsti, bildes, dzejoļi, arī reklāmas darbi. Un es spēju to apvienot ar bērna audzināšanu,” saka Florence-Vīksne.

Es varēju palikt bez balss.

Tobrīd sākās jaunie iestudējumi, kuros man jau pirms gada bija iedalītas lomas, un, lai gan iepriekš Džilindžers man bija nācis pretī, samazinot slodzi, ar to nepietika.

Kā zināms, Florences-Vīksnes aiziešana no teātra sakrita ar vadības maiņu. Vaicāta, vai izdegšana bija vienīgais iemesls, aktrise saka: “Bija izdegšana un daudz kas cits, tas viss atsaucās uz manu veselību, konkrētāk – balsi.

LASI ARĪ: Aktrises Ievas Florences-Vīksnes kailfoto (18﹢)
Tas bija ļoti smags lēmums.

Taču ārsti, kurus apmeklēju, teica, ka man ir jāmaina dzīvesveids, ka nevaru tā turpināt un vismaz pusgadu balsij ir nepieciešams stingrs miera režīms. Nekad dzīvē nevarēju iedomāties, ka saskaršos ar šādām problēmām.”

Viņa uzsver – lai atgrieztos teātrī, jābūt spēkpilnai, gatavai strādāt par 100%. “Tā nav profesija, tā ir dzīve! Joprojām mīlu teātri un skatuvi, man ļoti patīk tas, ko Dailes teātri dara Žagars un Kairišs, taču negribu sagrābties par daudz, citādi tas mani atkal novedis līdz izdegšanai,” tā Florence-Vīksne.

Pilnu interviju ar aktrisi lasi žurnāla “Ieva” 29. marta numurā!Avots

– 1 –

Leave a Reply

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!