Video: Rūdīti zagļi Parīzē aptin ap pirkstu Žannu Dubsku un nozog somiņu

Foto: ekrānuzņēmums no video

Lai gan jau iepriekš pašmāju slavenajai stilistei Žannai Dubskai šova “Četri uz koferiem” laikā bijušas problēmas ar nozudušām mantām, viņa Francijas galvaspilsētā Parīzē pamatīgi uzrāvās uz zagļiem – kamēr velorikšas šoferis uzaicināja sievieti dejot, viņa kolēģis, kādas citas velorikšas vadītājs, ātri vien piesavinājās somiņu ar telefonu, naudu un citām vērtīgām mantām.Šova pārējie trīs ceļotāji – Amuna Davis, Anna Lieckalniņa un Felipe Gabriels – uzreiz steidza palīgā un sāka draudēt šoferītim, ka izsauks policiju, jo viņi redzējuši, ka tieši draugs paķēris nepieskatītās mantas.

“Es nezināju, ko darīt, vienīgais, sapratu, ka vajag risināt šo jautājumu tagad un tūlīt, un nelaist projām to vienīgo cilvēku, kuru mēs esam vēl noķēruši. Tu vari zaudēt naudu, tu vari zaudēt gadžetus, tu vari zaudēt dajebko, bet cilvēciskais faktors ir galvenais – kādi cilvēki tev ir apkārt. Paldies visiem, ka tieši viņi bija tie trīs, kas bija man apkārt. Es nekad negribētu dzīvot Parīzē,” stāsta Dubska.

Zaglis pēc policijas pieminēšanas ātri vien uzradās un izvilka no velorikšas sēdeklī paslēptā cauruma minēto somiņu, taču bija jau par vēlu un kārtības sargi bija klāt.Avots

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!