Video: Likumsargi nelūgti ierodas nelegālā reiva ballītē, atsavina narkotikas un aiztur 11 personas

Foto: ekrānuzņēmums no video

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31. oktobrī, Valsts policijas darbinieki kādā nelegālā ballītē jeb “reivā”, kur piedalījās 48 personas un kas norisinājās noliktavas ēkā Torņkalnā, aizturēja 11 personas un atrada ievērojamu daudzumu dažādas narkotiskās vielas. Par narkotisko vielu glabāšanu ir uzsākts kriminālprocess, bet par narkotisko vielu lietošanu – administratīvā pārkāpuma procesi, tāpat visām 48 personām, kas piedalījās nelegālajā ballītē, piemēroti sodi par mājsēdes neievērošanu.Aizvadītajā nedēļas nogalē, 31. oktobrī, Valsts policijas darbinieki kādā nelegālā ballītē jeb “reivā”, kur piedalījās 48 personas un kas norisinājās noliktavas ēkā Torņkalnā, aizturēja 11 personas un atrada ievērojamu daudzumu dažādas narkotiskās vielas. Par narkotisko vielu glabāšanu ir uzsākts kriminālprocess, bet par narkotisko vielu lietošanu – administratīvā pārkāpuma procesi, tāpat visām 48 personām, kas piedalījās nelegālajā ballītē, piemēroti sodi par mājsēdes neievērošanu.

Valsts policija jau iepriekš bija fiksējusi informāciju par iespējamu nelegālu ballīti, kas norisināsies kādā noliktavas ēkā Rīgā, Torņkalnā. Reaģējot uz šo informāciju, naktī no sestdienas uz svētdienu, 31. oktobri, ap pulksten 3.00 policisti patiešām konstatēja nelegālu “reiva” ballīti, kurā pulcējās 48 cilvēki un tika lietotas narkotiskās vielas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 2. nodaļas amatpersonas sadarbībā ar Valsts policijas kinologu un dienesta suni, Speciālo uzdevuma bataljonu, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes policistiem un Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem minētajā vietā veica sankcionētu kratīšanu un personu aizturēšanu.

Kopumā notikuma vietā tika atsavinātas dažādas narkotiskās vielas – 229 grami kokaīna, marihuāna, LSD un MDMA tabletes, hašišs, amfetamīns. Šobrīd narkotiskajām vielām ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu to svaru un izcelsmi.

48 personām par valstī noteikto epidemioloģiskās drošības ierobežojumu neievērošanu, proti, neatļautu pulcēšanos un mājsēdes neievērošanu, tika piemēroti sodi 300 līdz 500 eiro apmērā, bet pasākuma organizatoram piemērots sods 2000 eiro apmērā. Tāpat 11 personas, tostarp pasākuma organizators, tika aizturēti Krimināllikuma 264. panta kārtībā un pret viņiem uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par narkotisko vielu lietošanu.

Tāpat par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas, proti, par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.Raksta avots

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

ATSLĒDZ ADBLOCK!

Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, atslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker) no Flowsnet.com!

Mozilla Firefox uzstādi: Settings - Privacy @ Security - Enhanced Tracking Protection - Standard

ZIEDOT

Visi ziedojumi tiks ieguldīti lapas uzturēšanai un attīstībai!

error: Uzmanību: Satura kopēšana nav iespējama!