Lietuviešu slavenās aktrises Agnijas Ditkovskītes (Agnes Čadovas) kailfoto un porno video (18﹢)

Ja Tev vēl nav 18 gadu, nekavējoties aizveriet šo lapu! Saturs tikai pieaugušajiem!

Agnija Ditkovskīte ir viena no visiespaidīgākajām lietuviešu un krievu kino aktrisēm. Ir lietuviešu izcelsmes. Desmit gadu karjeras laikā Agnija Ditkovskīte ir spēlējusi vairāk nekā trīsdesmit filmās. Viņa pārsteidz auditoriju ne tikai ar savu talantu, bet arī ar savu satriecošo skaistumu.Agnijai Ditkovskītei piemīt neticama harizma. Viņas aktierspēlespēle var aizraut un noturēt skatītāju līdz pašām beigām. Agnijas Ditkovskītes šarms ir ārpus mēroga. Neskaitāmi daudzi vēlas viņu skatīties, un fani ar nepacietību gaida filmas ar viņas piedalīšanos. Daudzi Agnijas Ditkovskītes darbi no skatītājiem un filmu kritiķiem saņem diezgan augstas atzīmes.

Agnija Ditkovskīte ir viena no karstākajām lietuviešu un krievu kino aktrisēm. Pēc vīriešu žurnālu vērtējumiem viņa ir viena no desmit seksīgākajām filmu aktrisēm. Tas veicina faktu, ka daži vīriešu drukātie izdevumi viņu aicina piedalīties populāros pikantās fotosesijās.

Agnija Ditkovskīte ir diezgan jauna aktrise, taču viņa jau ir izpelnījusies skatītāju atzinību un mīlestību. Daudzi cilvēki vēlas uzzināt vairāk informācijas par viņas biogrāfiju un personīgo dzīvi.

Aktrise Agnija Ditkovskīte ir neticama skaistuma. Viņai ir milzīga fanu daudzums, kas vēlas uzzināt gandrīz visu par savu elku. Interneta meklējumos “Agnija Ditkovskīte – foto jaunībā un tagad” bieži parādās internetā. Tāpat līdzjutējus interesē fiziskie dati, tostarp augums, svars, vecums. Cik veca ir Agnija Ditkovskite – diezgan biežs ir jautājums. Atbildi uz to ir ļoti viegli atrast internetā.

Agnijas Ditkovskītes augums ir 174 centimetri, svars ir tikai 54 kilogrami. Var redzēt, ka Agnijai Ditkovskītei ir modeļu augums. Lai gan viņai nav jāsēž uz ilgām nogurdinošām diētām. Agnija Ditkovskīte cenšas ēst pareizi. Ir arī zināms, ka aktrise nesporto, un brīvajā laikā viņa labprātāk veic mājas vingrinājumus.

Pēc horoskopa Agnija Ditkovskite ir Vērsis, saskaņā ar austrumu kalendārs – Pūķis. Varbūt tāpēc raksturā izpaužas spītība, neatlaidība un apņēmība.

Agnijas Ditkovskites biogrāfija un personīgā dzīve

Aktrise dzimusi 1988. gada 11. maijā Lietuvas galvaspilsētā – Viļņā. Viņas tēvs ir slavens lietuviešu režisors Olgas Ditkovis. Māte – Tatjana Ljutjeva, aktrise ar lielu kino un teātra darbu sarakstu. Jaunā aktrise nav vienīgais bērns ģimenē. Agnijai Ditkovskītei ir jaunākais brālis – Dominiks Ramanausks.

Aktrise bērnību pavadīja Lietuvā. Viņa tur dzīvoja līdz 15 gadu vecumam. Vēlāk, kad aktrises vecāki izšķīrās, 2004. gadā Agnija Ditkovskōte kopā ar brāli Dominiku Ramanausko un māti Tatjanu Ljutjevu pārcēlās uz dzīvi Maskavā. Pēc skolas beigšanas jaunā aktrise nolēma sekot vecāku, galvenokārt mātes, pēdās. 2006. gadā viņa iestājās Viskrievijas Valsts kinematogrāfijas institūtā aktieru nodaļā. Tomēr pirmajā gadā Agnija nolēma pamest studijas.

Agnija Ditkovskīte vēl nav absolvējusi. Neskatoties uz to, viņa veiksmīgi spēlēja daudzās filmās. Filma “Karstums” ir aktrises debijas filma, kurā viņa ieguva galveno Nastjas lomu. Agnija Ditkovskīte spēlēja ļoti labi, tāpēc viņi sāka viņu uzaicināt uz citiem filmu projektiem. Tātad, pēc filmas “Karstums” aktrise Agnija Ditkovskīte šogad spēlēja vēl trīs filmās. Līdz šim viņas filmogrāfiju veido vairāk nekā 30 filmas: “Mīlas zīmes”, “Nāve ar derību”, “Kalniete” – šīs ir tikai dažas filmas, kurās piedalās Agnija Ditkovskīte.

Aktrise spēlēja arī ukraiņu filmā “Noraidījums”. Līdz šim šī filma ir kļuvusi par visveiksmīgāko Agnijas Ditkovskītes karjerā.

Papildus filmas filmēšanai Agnija Ditkovskīte spēlēja dziedātāja Alekseja Čumakova videoklipā dziesmai “Šeit un tur”. Viņa arī dziedāja dziesmu “Lidmašīnas” duetā ar Romu Kengu, pēc kuras viņi sāka attiecināt šo romānu. Nedaudz vēlāk viņa spēlēja Danissimo jogurta reklāmā, piedalījās dažādos televīzijas šovos. Piemēram, 2010. gadā viņa piedalījās projektā Ledus un uguns. Par viņas partneri kļuva slavenais daiļslidotājs Povilas Vanagas. Un 2015. gadā viņa piedalījās šovā “Dejo ar zvaigzni” tandēmā ar Jevgeņiju Raevu.

Veiksmīgās karjeras laikā Agnia Ditkovskīte ir saņēmusi tādas prestižas balvas kā MTV Russia Music Award 2008. gadā un MUZ-TV Award 2012. gadā.

Par Agnijas Ditkovskītes personīgo dzīvi ir maz zināms. Aktrise par šo tēmu praktiski nestāsta. Bet, pateicoties viņas ārējam skaistumam, Agnijai Ditkovskītei diez vai pietrūka vīriešu uzmanības. Ir zināms, ka viņa kādreiz bija precējusies.

Agnijas Ditkovskites ģimene un bērni

Kā jau minēts iepriekš, Agnijas Ditkovskītes tēvs ir talantīgs lietuviešu režisors Oļegs Ditkoivs. Aktrises vecāki satikās studentu gados, iemīlējās un apprecējās. Viņu laulība ilga apmēram 15 gadus, pēc tam viņi nolēma šķirties.

Un šeit Agnija Ditkovskīte atkārto vecāku likteni. Ar savu pirmo un vienīgo vīru Alekseju Čadovu aktrise aprecējās un šķīrās. Laulībā viņiem bija dēls – Fedors. Tagad Agnijas Ditkovskītes ģimene un bērni ir nozīmīgākie aktrises dzīvē. Aktrises bērni un vīrs šobrīd dzīvo Maskavā.

Lai skatītu KAILFOTO galeriju, atver 2. lapaspusi! Bet Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam!

 

 

 

 

Agnijas Ditkovskītes dēls – Fedors Čadovs

Agnijas Ditkovskītes dēls ir Fedors Čadovs, pirmais un vienīgais bērns aktrises laulībā ar Alekseju Čadovu. Zēns dzimis 2014. gada jūnijā. Fedors aug spēcīgs un veselīgs. Neskatoties uz vecāku šķiršanos, zēns auga mīlestībā.

Aleksejs Čadovs aktīvi piedalās Fedora izglītībā. Viņš diezgan bieži redz savu dēlu. Pērk viņam dārgas dāvanas, bieži dodas pastaigās ar bērnu utt. Tēvam ir ļoti svarīgi audzināt dēlu. Šobrīd ir pāragri runāt par Fjodora nākotni, taču, tā kā viņš ir dzimis aktieru ģimenē, var pieņemt, ka viņš izvēlēsies profesiju, kas saistīta ar filmu industriju.

Agnijas Ditkovskītes bijušais vīrs – Aleksejs Čadovs

Agnijas Ditkovskītes bijušais vīrs ir Aleksejs Čadovs, slavens krievu kino aktieris. Abi iepazinās vēl atrodoties filmas “Heat” filmēšanas laukumā. Tajā laikā Agnijai Ditkovskītei bija 17 gadu, bet Aleksejam Čadovam – 24 gadi. Kā paziņo pati aktrise, tā nebija mīlestība no pirmā acu skatiena, viņai ļoti ilgi nācās pierast pie izredzētā.

Pāris 3 gadus dzīvoja civillaulībā, un jau 2009. gadā viņi šķīrās Agnijas Ditkovskītes greizsirdības dēļ. Bet, kā izrādījās, viņi vairs nevar dzīvot viens bez otra. Un jau 2012. gadā plašsaziņas līdzekļos kļuva zināms, ka Agnija Ditkovskīte un Aleksejs Čadovs apprecējās. Kāzas bija noslēpums, tās tika svinētas elites lauku klubā Maskavas apgabalā. Aktieru aizņemtības dēļ pāris medusmēnesī nedevās uzreiz. Viņi to izdarīja gadu pēc kāzām. Viņi devās uz Indijas okeāna krastu.

Pēc pusotra gada oficiālajām attiecībām Agnijai Ditkovskītei un Aleksejam Čalovam bija dēls Fedors. Gadu vēlāk pāris nolēma neturpināt attiecības un viņi izšķīrās. No plašsaziņas līdzekļu avotiem kļuva zināms, ka šķiršanās iemesls bija Agnijas Ditkovskītes nodevība.

Šodien Agnija Ditkovskīte un Aleksejs Čadovs uztur draudzīgas un siltas attiecības. Jaunākās šībrīža ziņas liecina, ka abi nestrīdas.

Agnijai Ditkovskitei piedzima otrais bērns. Kas ir tēvs?

Pirms dažiem mēnešiem plašsaziņas līdzekļos parādījās informācija, ka 2017. gadā Agnija Ditkovskite dzemdēja otro bērnu. Kas ir bērna tēvs, joprojām nav zināms. Pati aktrise ļoti rūpīgi slēpj informāciju par otro bērnu, bērna dzimumu un tēva īsto vārdu. Jāatzīmē arī tas, ka viņai izdevās saglabāt grūtniecību noslēpumā.

Ir informācija, kaut arī neuzticama, ka arī Agnijas Ditkovskītes otrais bērns ir zēns. Vārds joprojām nav zināms. Iespējamais bioloģiskais bērna tēvs tiek uzskatīts par mīļoto Amiru no Taškentas. Kaut arī jaunā un talantīgā aktrise to nekādi nekomentē. Viņa cenšas par saviem bērniem pēc iespējas mazāk ispaust informāciju. Agnija Ditkovskīte savus bērnus uzskata par vissvarīgāko savā dzīvē. Kā saka pati aktrise, viņa darīs pilnīgi visu, lai padarītu savus bērnus laimīgus.

Agnija Ditkovskīte žurnālā Maxim

Agnija Ditkovskīte ir ļoti izskatīga, kurai ir “īstas” modeles figūra. Nav pārsteidzoši, ka daudzās vīriešu publikācijās viņu atzina par vienu no seksīgākajām aktrisēm. Nenoliedzami, Agnija Ditkovskīte ir seksīga aktrise.

Pēc pirmā bērna piedzimšanas 2014. gadā aktrise ātri atguva formu un publicējās vienā no žurnāliem “Playboy” numuriem. Fotogrāfijās Agnija Ditkovskīte lasītāju priekšā parādījās gandrīz kaila un ir arī fotogrāfija mežģīņu bodijā un peldkostīmā.

Arī daudzi aktrises fani vēlas, lai Agnijas Ditkovskītes fotogrāfija žurnālā Maxim parādās vienā no numuriem.

Instagram un Vikipēdija Agnija Ditkovskīte

Instagram un Wikipedia Agnija Ditskovskīte satur daudz interesantas informācijas par aktrises dzīvi un darbu. Piemēram, Vikipēdijā varat atrast viņas biogrāfiju, personīgo dzīvi, filmogrāfiju. Sniegtā informācija ir uzticama, kodolīgi uzrakstīta, saprotamā valodā un ir pieejama ikvienam interneta lietotāja.

Agnija Ditkovskite aktīvi uztur savu Instagram lapu. Viņu abonējuši tūkstošiem viņas darba cienītāju. Šeit jūs varat redzēt fotogrāfijas no aktrises ikdienas dzīves, viņas kadrus no filmām, video dalību sarunu šovos un daudz ko citu. Viņa komentē katru attēlu. No ģimenes dzīves ir ļoti maz fotogrāfiju, jo aktrises personīgā dzīve ir gana atturīga.

Agniju Ditkovskīti, slavenās aktrises meita Tatjana Ljutjeva, tā pati Anastasija Jagužinskaja no filmas “Pusvadītāji, uz priekšu!”, skatītāji bieži sauc par vienu no skaistākajām un talantīgajām mūsdienu kino aktrisēm. Agnijai Ditkovskītei piemīt patiesi satriecošs izskats, rets skaistums, eleganta, žilbinoša, spilgta sieviete. 174 centimetri gara, slaida, vienādi sejas vaibsti, lielas jutekliskas lūpas, milzīgas brūnas acis, graciozs augums, garas kājas, burvīgas krūtis. Par laimi vai diemžēl skaists izskats mūsu pasaulē ir izdevīgs produkts, kam piemīt iepriekš minētās īpašības, sieviete dzīvē nevar iegūt labu darbu, galvenais ir nepazaudēt galvu no mīlestības, prātīga un apdomīga. Neskatoties uz to, ir zināms, ka milzīgs skaits daiļavu ne visai laimīgi organizē savu dzīvi un ir daudz nelaimīgāki nekā viņu mazāk skaistie sāncenši. Skaistums ir ļoti bīstams ierocis, viņiem jāprot to pareizi izmantot, jāatrod harmonija ar apkārtējo pasauli, jāpārliecina sevi, ka viņi ir laimīgi, jāatrod savs bizness, hobijs dzīvē, jābūt iekšējam kodolam, jābūt stipram, ļoti spēcīgam, pašpārliecinātai sievietei. Patiesībā skaistums ir smaga nasta. Agni dievina, viņu apbrīno, pat nežēlīgie kritiķi sapņo, ka šādām skaistulēm dzīvē viss būs labi. Galu galā tas ir stereotips – viņa ir dzimusi skaista – tas nozīmē, ka viņa izvilka laimīgo biļeti!


Šajā fotoattēlā redzat mazo Agniju Ditkovskiti un viņas tēti Oļegu Ditkovski.

Agnei Ditkovskītei lietuviešu uzvārds, viņas tētis Oļegs Ditkovskis lietuviešu režisors. Lietuviešiem ir interesanti uzvārdi, piedēklis mainās, man ir grūti aptvert šo niansi, bet, ja tēvs Ditkovskis, tad meita Ditkovskīte, un ir sieva Ditkovskīte sauks kaut kā savādāk, kā tieši, ir ārkārtīgi grūti saprast. Kopumā Agnei uzvārds, ir tāds, ka krievs, kurš nav pieradis pie šādām burtu kombinācijām, mācoties var “salauzt mēli”, bet tajā pašā laikā tas ir neparasts un skaists, lai tikai atbilstu eksotiskajam skaistumam, mūsu šodienas varonei.

Kā septiņpadsmit gadus jauna meitene Agnija Ditkovskīte satikās filmas uzņemšanas laukumā “Karstums” divdesmit četri Aleksejs Čadovs, starp šiem diviem bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena, spēcīga aizraušanās, viņi burtiski nespēja atrauties viens no otra. Attiecības ilga trīs gadus, pēc tam Agnija un Aleksejs šķīrās, kopā nodzīvoja trīs gadus. Vēlāk viņi nolēma atkal būt kopā, šoreiz aprecējās, drīz piedzima dēls Fedors, bet mīļotāji ilgi nedzīvoja kopā, atkal cikls bija trīs gadi – un laulība izjuka. Un pēc gandrīz diviem gadiem tika zināms par Agnijas Ditkovskītes grūtniecību no cita vīrieša. Agnija šķīrās trīs gadus. 2016 gadā Agnija Ditkovskīte un viņas māte Tatjana Ljutjeva apmetās kotedžā Rubļovka, tas ir saprotams, tāda skaista meitene, kā Agnija Ditkovskīte, viņa ilgstoši nevar būt viena!Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •