TV personības Elīnas Fīrmanes (Doļģes) kailfoto (18﹢)

Ja Tev vēl nav 18 gadu, nekavējoties aizveriet šo lapu! Saturs tikai pieaugušajiem!

Skatītāji skaistuli Elīnu Fīrmani, kas tolaik bija Elīna Doļģe, iepazina tādos raidījumos kā SeMS Nakts sarunas ar Elīnu, Tautas balss un Esi gardēdis. Tas bija pirms vairāk nekā 10 gadiem, bet nu jau vīra uzvārdā viņa atgriežas TV ekrānos kanāla 360TV raidījumā. Šķiet, ka šo gadu laikā nav mainījies pat viņas matu garums, par ko Elīna vien nosmej – tā ir sakritība.«Profesionāli no televīzijas tālu nebiju – darbojos aizkadrā kā producente un redaktore un daudz vairāk laika veltīju ģimenei – vīram un meitiņām. Uzsāku arī koučinga studijas,» PDz stāsta Elīna.

Atgriezties TV ēterā skaistuli pamudināja raidījuma Pasaki to skaļi producente Zita Lunde. «Nezinu, kādēļ, bet viņa iedomājās par mani, uzaicināja uz atlasi, un rezultātā – viss salikās!» par atgriešanos televīzijā priecājas Elīna. Viss noticis tādēļ, ka raidījuma vadītāja dziedātāja Laura Reinika partnere uzņēmēja Egija Gailuma nolēma vairāk pievērsties sava biznesa attīstībai.

«Nav nemaz tik vienkārši atkal ielēkt televīzijas vidē. Es uztraucos, bet vienlaikus jūtos forši, jo šī lieta man ir zināma.

Papildu izaicinājumu Elīnai sagādā sejas vizieris, bez kura pandēmijas laikā vadīt raidījumus nedrīkst. «Tas diemžēl rada korekcijas sarunā. Tagad raidījuma varoņiem nevaru būt tik tuvu, cik gribētos. Lai labāk justu cilvēku, vēlētos ar viņu sarokoties un pieskarties… Šobrīd tas nebūs,» atklāj Elīna.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •