Dziedātājas Jenny May (Maija Stuģe) kailfoto (63 foto/18+)

Ja Tev vēl nav 18 gadu, nekavējoties aizveriet šo lapu! Saturs tikai pieaugušajiem!

Klausītāju mīlestību iemantojusī pašmāju estrādes zvaigzne Jenny May jeb Maija Stuģe (attēlā) pievienojusies to sabiedrībā pazīstamo sieviešu pulciņam, kuras atsaukušās vīriešu žurnāla Playboy aicinājumam un piekritusi pikantai fotosesijai.Atklāta Jenny May fotogrāfija rotā Latvijā iznākošā Playboy decembra vāku, un tāpat lasītājiem iekšlapās tiek piedāvāti vairāki atvērumi ar erotiskām jaunās dziedātājas fotogrāfijām, kā arī neliela intervija ar skatuves mākslinieci, kurā viņa dalās pārdomās par seksualitāti, attiecībām ar vīriešiem un citām svarīgām lietām.

“Tas, vai esmu seksīga, man noteikti nešķiet kaut kas svarīgs un liekams pirmajā vietā. Manuprāt, šajā profesijā lielāka nozīme ir skatuviskajam šarmam, un šķiet, man tāds piemīt. Par to iecina kaut vai tas, ka bieži saņemu no saviem klausītājiem ziedus un pat dāvanas,” intervijā Playboy stāstījusi Jenny May.

Tāpat jaunā mūziķe nav slēpusi, ka bieži no svešiem vīriešiem saņem uzaicinājumus uz randiņiem, bet, uzstājoties lauku reģionos, bieži manījusi greizsirdīgu meiteņu skatienus, jo viņu “sapņu puiši” priekšējās rindās fano par pievilcīgo dziedātāju.

Par uzmanības trūkumu Jenny May nekad neesot varējusi sūdzēties. “Lai gan skolas laikā noteikti nebiju pati glītākā meiča klasē, kaut kas puišus vienmēr ir vilcis pie manis. Viņi man ir teikuši, ka manī ir kaut kas maģisks,” stāstījusi dziedātāja, kurai bērnībā vīrieša ideāls esot bijis Arnolds Švarcenegers.

PLAYBOY – Jenny May from Kaspars Daleckis on Vimeo.  •  
  •  
  •  
  •  
  •