Video: Slokā nokrītot no ūdenstorņa, bojā gāja cilvēks

Foto: ekrānuzņēmums no “Degpunktā” sižeta

Ceturtdien, 29. aprīlī, Slokā noticis traģisks negadījums, kurā kāda persona nokritusi no augsta ūdenstorņa un gājusi bojā notikuma vietā, ziņo raidījums “Degpunktā”.Vakar, 29. aprīlī, īsi pēc pulksten 15.00 Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknis saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par kādas personas iespējamu dzīvības apdraudējumu.

Uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca Valsts policijas amatpersonas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, taču dienestiem ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka bojā gājusi persona.

“Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību. Pašreizējā informācija neliecina par noziedzīgu nodarījumu, Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. Izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedzam,” informē VP.

Plašāk skaties “Degpunktā” sižetā!Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.