Foto(95)/Video(1): Lienes Brikouskas-Ušakovas (Seksīgā Lee) internetā nopludinātie kailfoto (18+)

Ja Tev vēl nav 18 gadu, nekavējoties aizveriet šo lapu! Saturs tikai pieaugušajiem!

Nopludināti seksīgās dziedātājas Lee jeb Lienes Ušakovas “Onlyfans” nerātnie kailfoto un video. Latviešu dziedātāja un radio balss Liene Ušakova ir reģistrējusies īpašā vietnē, kurā par naudu piedāvā saviem faniem pavisam pikantas un atklātas bildes.Viņa “Instagram” pavēstīja, ka nožēlo, ka “tik ilgi ir rādījusi savus cičus par brīvu”.

“Nevienu neinteresē manas apģērbtās bildes. Bildes bez krustiņiem, svītriņām, zvaigznītēm, ekskluzīvs materiāls, ko diemžēl vai par laimi “Instagram” nav atļauts publicēt,” jaunumus vietnē aprakstīja Ušakova.

“Es negribu dalīties žēlabainos stāstos par to, ka no pīlēna pārvērtos par gulbi. Jo tas nebūs mans stāsts. Ja paskatās bildes, es vienmēr esmu bijusi diezgan simpātiska. Ja neskaita manu tīņu periodu, kad izgāju gotu, panku fāzes – nodzenot matus, nēsājot breketes un savelkot traģiskus drēbju salikumus sev virsū. [..] Šobrīd es beidzot varu teikt, ka esmu a**jenna vecene! Es mīlu katru savu ķermeņa stūrīti, es vairs necepos, ka man kaut kas varētu būt par daudz – es tikai uzēdu pa virsu!

Šis ir laiks, kad kad astoņi no desmit vīriešiem mani iekāro, lezbietes aicina uz randiņiem, atlikušās sievietes iedvesmojas… Es sevi mīlu! Es sevī ieguldu!” rakstīja Ušakova.

Kā liecina mājas lapā pieejamā informācija, Ušakovas profilu var apskatīt, samaksājot 26 ASV dolārus mēnesī.

Ušakova vaļsirdīgā ierakstā pastāstīja, ka “mazāk kā 24 stundu laikā nopelnījusi vienu tūkstoti”.

Viņa arī norāda, ka neredzot atšķirību “bildēties žurnālam “Klubs”, piemēram, tālajā 2012. gadā, kad visa nauda aiziet izdevniecībai”.

“Šobrīd [karstas] video, bildes iekš “Only Fans”, tikai visa nauda tiek man pašai,” raksta Liene.

“Meitenes, nebaidieties būt neatkarīgas, nebaidieties pelnīt pašas. Papa rabotajet – mama krasivaja! (Tētis strādā – mamma skaista.) Tas skaidrs, bet savu nopelnīto naudu tērēt vēl lielāks kaifs,” pauž Ušakova.

“Mīli sevi mazā, un uz priekšu ar augsti paceltu galvu!” aicina Liene.

Pati sev viņa arī norāda: “Sludini mīlestību un self love, jo tas varētu būt tavs dzīves uzdevums!”  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.