10 slimības un kaites, kuras iespējams var izārstēt ar mīlēšanos

Daudzi ir dzirdējuši par priekšrocībām, kuras iespējams iegūt intīmā kontakta laikā. Taču, vai jūs zinājāt, ka bieži nodarbojoties ar mīlestību, ir iespējams ārstēt veselu virkni slimību?

Jūs tūdaļ pat uzzināsiet, kādas kaites iespējams ārstēt, nodarbojoties ar gultas priekiem.

Starp citu, intīmās dzīves aktivitātes palīdz uzlabot cilvēka psihisko veselību, asinsriti un daudz ko citu. Tādēļ mēs jums iesakām rūpīgi izlasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kā turpmāk risināt dažādas veselības problēmas.

Sirds: Regulāra nodarbošanās ar seksu palīdz uzturēt sirdi darba kārtībā, kā rezultātā tā sāks funkcionēt vēl labāk. Eksperti uzskata, ka tas spēj samazināt sirdslēkmes risku un novērš daudzas citas ar sirdi saistītas slimības.

Galvassāpes: Ja jūsu sieva saka, ka viņai sāp galva, vienkārši parādiet viņai šo rakstu: lai nomierinātu galvassāpes, nodarbošanās ar seksu ir tieši vietā. Seksa laikā tiek atbrīvots oksitocīns un tiek pastiprināti endorfīni. Šie hormoni palīdz organismam dabīgā veidā nomierināties, šādi samazinot arī galvassāpes.

Ārstē depresiju: Intīmā dzīve tiešām ir viens no iedarbīgākajiem veidiem, jo tā spēj paaugstināt cilvēka pašvērtējumu.

Bezmiegs: Kad atrodaties maksimāla atslābuma brīdī, jūs atbrīvojaties no spriedzes. Tādā veidā ir iespējams uzlabot miega kvalitāti.

Nesaturēšana: Nodarbošanās ar mīlestību spēj veiksmīgi risināt šo problēmu, jo seksa laikā tiek nostiprināta sēžas muskulatūra.

Gripa: Gribiet – ticiet, gribiet – neticiet, taču rezultāti ir acīmredzami. Sekss ir lielisks dabīgais veids, kā izārstēties no gripas. Antivielas organismā tiek izdalītas baudas rezultātā, šādā veidā kļūstot par lielisku biedu slimībai cilvēka organismā.

Sāpes muskuļos: Ja jums ir muskuļu pārslodze, nogurums un izjūtat muskuļu sāpes, tad sekss ir labākais veids, kā cīnīties ar šīs problēmas risināšanu, jo tā laikā iespējams iegūt arī pilnīgu muskuļu atslābināšanos.

Mirdzoša āda: Intīmā tuvība palīdz iegūt maigu, gludu un mirdzošu ādu. Tas viss tādēļ, ka dzimumakta laikā no ķermeņa izdalās toksīni, kas nelabvēlīgi ietekmē virsējo ādas slāni.

Prostata: Regulārs sekss palīdz novērst prostatas vēža rašanās risku. Tas kļūst kā barjera ļaundabīga audzēja rašanās iespējai.

Krūts vēzis: Tāpat nodarbošanās ar seksu kļūst kā aizsargbarjera krūts vēža rašanās riskam. Krūšu stimulācija liek sievietei atbrīvot hormonu oksitocīnu, kas pasargā no šī vēža veida rašanās.

Avots: simplecapacity.com

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
  • 30
  •  
  •  
  •  
  •