Cilvēki šokēti ziņo, kā saslimušais deputāts Kaimiņš staigājis apkārt

Foto: Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency

Sestdien no rīta Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka analīzes uzrādījušas inficēšanos ar jauno koronavīrusu Covid-19. Lai gan politiķis apgalvo, ka kopš otrdienas, 17. marta, ir pašizolējies, sociālajos tīklos iedzīvotāji ziņo, ka deputāts bijis sastopams vairākās sabiedriskās vietās pat piektdien.“No 17.marta sakarā ar sliktu pašsajūtu es pašizolējos. Vakar nodevu analīzes, un šodien man piezvanīja par pozitīvu Covid19 rezultātu. Es atvainojos visiem, ar kuriem tikos 15. un 16. martā, un aicinu un lūdzu viņus pārbaudīties!” apgalvoja politiķis.

Taču, kā izrādās, vairāki cilvēki deputātu redzējuši sabiedriskās vietās – veikalā, pie Saeimas nama – arī pēc 16. marta.

Foto: ekrānšāviņš
Foto: ekrānšāviņš

To apgalvo arī deputārs Kaspars Ģirģens, kurš Kaimiņu redzējis 20. martā pie Saeimas nama. “17. martā pašizolējās pēc rakstītā, bet vēl vakar 20. martā ap plkst. 10.30 bija pie Saeimas un kontaktējās ar žurnālistiem, policistu un iespējams vēl citām personām,” apgalvo K. Ģirģens.Foto: ekrānšāviņš

Jau vēstīts, ka Kaimiņa saslimšanas ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 dēļ Slimību profilakses un kontroles cents (SPKC) izmeklēs visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus. Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas ir jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.

Tiek pieļauts, ka Kaimiņš varētu būt inficējies ārzemēs. Iespējams, Kaimiņš ar Covid-19 saslimis vēl marta sākumā. Saistībā ar to, ka simptomi Covid-19 ir plaši un Kaimiņš iepriekš nav bijis pārbaudīties, kaut pats apgalvo, ka esot bijis slims, nevar ne pierādīt, ne noliegt, kurā brīdī inficēšanās notika, pauda SPKC.

Tāpat SPKC apgalvo, ka deputāts kontaktējies ar personu, kura bijusi inficējusies ar Covid-19 un par to ir zinājis.

Savukārt deputāts Jānis Dombrava apgalvo, ka Kaimiņš bija nonācis Latvijas Infektoloģijas centrā ar simptomiem, kas atbilst koronavīrusam, taču attiecīgās analīzes neesot veiktas.

Tāpat deputāte Linda Liepiņa atklājusi saraksti ar Kaimiņu, kurā deputāts apgalvo, ka viņam ir angīna un nākamnedēļ bija plānojis atgriezties darbā.

Avots: nra.lv

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Atbildēt