Tiesa nolemj par pirmstiesas apcietinājumu vīrietim, kas Liepājā nogalināja tramvaja vadītāju

Foto: Peter Martin/Bloomberg

Liepājas tiesa piektdien, 2. aprīlī, lēma apcietināt vīrieti, ko policija ceturtdien aizturēja par tramvaja vadītāja nogalināšanu, informē Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska. 1959. gadā dzimušais vīrietis ir iepriekš sodīts par svešas kredītkartes nelikumīgu izmantošanu.Policija turpina skaidrot notikušā motīvus, taču pašreizējā informācija liecina, ka uzbrukums tramvaja vadītājam nebija iepriekš plānots.

Uzņēmuma «Liepājas tramvajs» pārstāvis Andrejs Rjabcevs Latvijas Radio pavēstīja, ka par uzbrukuma motīviem arī uzņēmumā skaidrības nav. Kolēģi par notikušo ir šokā, savukārt «Liepājas tramvajs» sācis risināt jautājumu par nogalinātā darbinieka apbedīšanas izdevumu segšanu, piebilda Rjabcevs.

Jau ziņots, ka ceturtdien, 1. aprīlī, Liepājā darba laikā tika sadurts kaklā un vēlāk no gūtajām traumām slimnīcā mira 59 gadus vecs tramvaja vadītājs. Uzbrucējs neilgi pēc notikušā aizturēts.

Aizturētais vīrietis bijis alkohola reibumā – izelpā konstatētas 1,9 promiles alkohola.

Izmeklēšanā varētu palīdzēt videonovērošanas ieraksti, kas uzņemti jaunajā Liepājas tramvajā.Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.