Vīrietis vairāk nekā gadu staigā ar krūškurvī iedurtu nazi, pašam par to nezinot

Kenta Raiena Tomao rentgenuzņēmums. Foto: Iloilo Henyou/Facebook

Kāds vīrietis Filipīnās ir pārdzīvojis bruņotu uzbrukumu un pēc tā veselu gadu nostaigājis ar visai ievērojamu aukstā ieroča fragmentu krūtīs, vēsta portāls “Metro”.2020. gada janvārī 25 gadus vecais Kents Raiens Tomao devies uz Filipīnu pilsētu Kidapavanu, kur viņam ar nazi uzbrucis bariņš jauniešu. Konflikts beidzies ar dūrienu, taču tas nav bijis dzīvībai bīstams – vīrietis devies uz slimnīcu, kur ārsts apskatījis brūci un uzlicis šuvi, piebilstot, ka brūce ir viegla un nav nepieciešamības veikt rentgenu.

Tomao medijiem atklājis, ka rēta aukstā laikā esot sākusi sāpēt, taču šī fenomena cēloni viņš uzzinājis tikai 2021. gada martā, kad viņš veicis krūškurvja rentgenu un atklājies, ka starp viņa ribām joprojām atrodas prāvs naža asmens.

Vīrietis minējis, ka plāno doties uz slimnīcu Kidapavanā, kur aizšūta brūce, un lūgt slimnīcas profesionāļus izņemt nevēlamo “aksesuāru”. Tomao bildis, ka neplāno iesūdzēt tiesā ne slimnīcu, ne ārstu, kurš nepamanīja viņa miesā iestrēgušo svešķermeni.Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.