Pikanti (foto): Latviešu supermodele Agnija Grigule 2021. gadu sāk ar ”šampanieša diētu” un plikbildēm

Foto: instagram.com

Par Latvijas pirmo ”Instagram” modeli dēvētā influencere Agnija Grigule gadu sāka ar daudzsološu paziņojumu par jaunas dzīves sākšanu, izvairīšanos no alkohola un tabakas. Tomēr iecere izplēnējusi līdz ar 2021. gada sākumu – veselīgu dzīvesveidu modele izlēmusi nomainīt pret ”šampanieša diētu”.”Izvairos no alkohola, tabakas, negatīviem cilvēkiem, drāmas un toksiskiem pasākumiem,” sociālajā tīklā ”Instagram” rakstīja Agnija.

Sociālo tīklu zvaigzne klāstīja, ka viņas jaunajā dzīvesveidā ietilpst daudz ūdens, veselīgs miegs, sports un darbs ar sevi.

2021. gadā esam nodzīvojuši vien divarpus nedēļas, bet Agnijas ”Instagram” jau pārpludinājuši attēli, kuros viņa redzama, vannā baudām šampanieti.

”Šampanieša diēta,” faniem nupat paskaidrojusi ietekmele. Pie reizes viņa izmantojusi iespēju atrādīt dupšeli, lai fani var pārliecināties, ka arī šis dzīvesveids dailei pāri nenodara. Pēc pāris dienām sekojis vēl pikantāks attēls no vannas, malkojot to pašu dziru.

”Piedodiet, 2021. gadā dzeru tikai šampanieti,” faniem taisnojusies Grigule, kura, starp citu, šogad paspējusi atrādīt faniem arī krūtsgalu.

[Rich_Web_Gallery id=”55″]Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.