Naktī Valkā gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -13 grādiem

Naktī Valkā gaisa temperatūra pazeminājusies līdz -13 grādiem
Foto: Unsplash

Saglabājoties mākoņiem, naktī uz svētdienu Latvijas lielākajā daļā nekļuva vēsāks par -4..-9 grādiem, bet daudzviet Ziemeļvidzemē, debesīm īslaicīgi skaidrojoties, termometra stabiņš noslīdēja līdz -11..-13 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.Zemākā gaisa temperatūra reģistrēta Valkā. 13 grādu sals ir arī lielākais aukstums valstī kopš 2019.gada marta.

Sešos rītā gaisa temperatūra Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu tīklā bija no -3,3 grādiem Kolkā līdz -11,9 grādiem Alūksnē.

Vietām sīki snieg. Vēja praktiski nav. Zemi klāj 2-9 centimetri sniega, mazāk sniega ir daļā Vidzemes un arī Rīgas līča Kurzemes piekrastē, bet valsts galējos austrumos saglabājas līdz 21 centimetram dziļš sniegs.

Rīgā mākoņains laiks, viegls dienvidaustrumu vējš, gaisa temperatūra -5 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra sestdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -0,9 grādiem Liepājā līdz -6,9 grādiem Alūksnē.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 9.janvārī bija +26 grādi Maltā, un tik silts laiks janvārī šajā valstī reģistrēts pirmoreiz vēsturē. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz svētdienu -29 grādi Somijā un -33 grādi Krievijā.Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.