Video: Skats bija šausmīgs, lauzti kauli, zobi uz brauktuves. Aculiecinieks pastāsta par notikušo.

Foto: ekrānšāviņš no video

Pie iecienītas peldvietas netālu no Klapkalnciema, uz autoceļa Sloka-Talsi, notriekts kāds pensionārs, kurš tumsā šķērsoja brauktuvi, vēstīja raidījums “Degpunktā”.Gausās jūdzes posmā starp Ragaciemu un Klapkalnciemu slejas piejūras priežu mežs, caur kuru līdz atpūtnieku iecienītai peldvietai ved taciņa. Pa to ap desmitiem vakarā no peldes jūrā atgriezās kāds septiņdesmit četrus gadus vecs vīrietis. Viņš otrpus ceļam bija novietojis automašīnu un gribēja šķērsot šoseju.

Tajā pat brīdī pa šoseju pie automašīnas “Renault” stūres brauca kāda sieviete. Viņa gājēju nepamanīja.

“Skats bija šausmīgs, lauzti kauli, zobi uz brauktuves. Notriektā cilvēka dēls centās elpināt un taisīt sirds masāžu viens pats, bet vienā brīdī uzradās vīrietis, kas stādījās priekšā kā policijas darbinieks un sāka situāciju kontrolēt,” situāciju aprakstīja kāds aculiecinieks.

Garāmbraucējs pensionāram veica sirds masāžu un elpināšanu. Aculiecinieks raksta, ka izsaka viņam pateicību par centieniem glābt nepazīstama cilvēka dzīvību.

“Nebiju domājis, ka mums ir tādi policisti, kas, savā brīvajā laikā braucot garām traģēdijai, apstājas, izskrien no sava personīgā auto un sāk sniegt palīdzību,” aculiecinieks dalās pārdomās.

Par spīti apkārtējo centieniem cietušo glābt, vīrietis no gūtajām traumām gāja bojā, vēl pirms piebrauca mediķu brigāde. “Renault” stūrētāja bija šokā. Sieviete nebija lietojusi alkoholu un, pēc policistu teiktā, nepārsniedza braukšanai atļauto ātrumu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā:
Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.