Stopiņu novadā upē atrod, iespējams, pirms pusgada mirušu vīrieti

Foto: bezvests.lv

Organizācija “Bezvests.lv” svētdien Stopiņu novadā veica meklēšanu Mazās Juglas upē. Brīvprātīgie uzgāja cilvēka ķermeni, vēstīja raidījums “Degpunktā”.
Stopiņu novada iedzīvotājs Andris Āboliņš bezvēsts prombūtnē atradās kopš pagājušā gada decembra sākuma. Piecus mēnešus radinieki dzīvoja neziņā par savu tuvinieku, atrast vīrieti nevarēja nedz policisti, nedz brīvprātīgie no organizācijas ”Bezvests.lv”.

Pirms pazušanas Andris dzīvoja savrupi, un par vīrieti bija zināms visai maz. Bet izšķiroša nozīme bija tieši dzīvesvietas adresei, par ko tuvinieki bija informēti. Upeslejas iela netālu no Mazās Juglas. Tur brīvprātīgie kopā ar likumsargiem arī sākuši meklējumus, pieļaujot, ka noticis nelaimes gadījums vai pašnāvība.

Pēc ilgiem meklējumiem brīvprātīgajiem ūdenī tomēr izdevās uziet ko līdzīgu vīrieša siluetam.

Šobrīd likumsargi vēl nevar apstiprināt, vai atrastais vīrietis ir meklētais Andris Āboliņš. Tas tiks noskaidrots ekspertīžu laikā.

Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.