Aviokatastrofa Pakistānā: gruvešos atrod dzīvu mazuli

Attēlam ilustratīva nozīme / REUTERS/SCANPIX/LETA

Jau vēstīts, ka Pakistānas dienvidu pilsētā Karači nogāzusies pasažieru lidmašīna uz kuras klāja bijuši 107 cilvēki. Tiek ziņots, ka lidmašīnas gruvešos atrasts dzīvs mazulis, vēsta britu tabloīds “Mirror”.

Vietējās TV reportieris vadīja pārraidi no notikuma vietas, kur nogāzusies pasažieru lidmašīna, kad pēkšņi glābēji ziņojuši par gruvešos atrastu mazuli.

Bērns esot bijis aprakts zem ēkas gruvešiem pēc tam, kad virs tās avarēja lidmašīna.

Izskanējusi informācija, ka avārijas brīdī lidaparāts ietriecies vairākās dzīvojamās ēkās. Pēc aculiecinieku teiktā, lidmašīna mēģinājusi divas vai trīs reizes nolaisties, pirms nogāzusies dzīvojamā rajonā līdzās lidostai. Rajons ir nabadzīgs un blīvi apdzīvots.

Pakistan International Airlines (PIA)” lidojums noticis no Lahoras uz Karači. Lidmašīna nogāzusies aptuveni 3.2 kilometrus no lidostas.

Pakistānas Sindas provinces informācijas ministrs vēsta, ka vismaz divi lidmašīnas pasažieri ir izdzīvojuši. Lidmašīna nogāžoties uzsprāgusi, ievainojot un nogalinot vairākus cilvēkus uz zemes.Avots

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.