Sony iepazīstina ar jaunu papildinājumu pilnkadra bezspoguļa kameru līnijā – α7 III

Sony paplašina pilnkadra bezspoguļu kameru līniju ar
jauno modeli a7 III ar jaunākajām attēlveidošanas tehnoloģijām kompaktā korpusā

⦁ Jaunā pilnkadra 24,2 MP kamera ar aizmugurgaismojuma Exmor R™ CMOS attēla sensoru un uzlabotu attēla apstrādi.
⦁ Plaša gaismjutības amplitūda ISO 100–51200 (paplašināma ISO 50–204800 statiskiem attēliem) un 15 soļu dinamiskais diapazons pie zemas gaismjutības.
⦁ Pasaules klases AF sistēma ar 693 fāzes noteikšanas punktiem, kas nosedz 93% kadra, ar 425 kontrasta AF punktiem un ātru un uzticamu acu autofokusu (Eye AF).
⦁ Nepārtrauktas attēlu sērijas uzņemšana ar ātrumu 10 kadri sekundē vai nu ar mehānisko slēdzi, vai klusuma režīmā , kā arī ar pilnu autofokusa/automātiskās ekspozīcijas (AF/AE) izsekošanu.
⦁ 5 asu optiskā iebūvētā attēla stabilizācijas sistēma ar 5.0 soļu slēdža ātruma priekšrocībām.
⦁ Augstas izšķirtspējas 4K video uzņemšana ar visu pikseļu nolasīšanu un bez pikseļu apvienošanas visā pilnkadra sensora platumā.
⦁ Ilgākais baterijas darbības laiks bezspoguļa kamerai – 710 bildes ar vienu uzlādi.
⦁ Uzlabots lietošanas ērtums un funkcijas, tostarp kursors fokusa punktu manipulācijai, divas SD karšu vietnes, SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) USB Type-C™ termināls un citi jaunumi.

Sony iepazīstina ar jaunu iespaidīgu papildinājumu pilnkadra bezspoguļa kameru līnijā – α7 III (modelis ILCE-7M3).

α7 III kodols – pilnīgi jauns 24.2MPi aizmugurgaismojuma Exmor R CMOS attēla sensors ar pastiprinātu jutību, izcilu izšķirtspēju un iespaidīgu 15 pieturuii dinamisko diapazonu pie zemas gaismjutības ir Sony inovācija, kam attēlu sensoru pasaulē līdzīgas nav. Apvienojot šo sensoru ar virkni iespaidīgu elementu, tostarp gandrīz pilnīgu jeb 93% kadra AF pārklājums, ātro attēlu uzņemšanu līdz pat 10 kadriem sekundēiii ar mehānisko slēdzi vai klusajā režīmāiv, daudzveidīgām 4Kvi video iespējām un vēl vairākiem jaunumu, Sony ir radījis ierīci, kas visiem radošiem autoriem – gan amatieriem, gan profesionāļiem, – dos iespēju uzņemt attēlus jaunos, līdz šim neiepazītos veidos.

Iespaidīga pilnkadra attēla kvalitāte
Jaunradītais 24.2MPi aizmugurgaismojuma Exmor R CMOS attēla sensors darbojas kopā ar galveno plati, kas efektīvi dubulto attēla sensora nolasīšanas ātrumu, kā arī ar uzlaboto BIONZ X™ apstrādes procesoru ar aptuveni 1,8 reižu palielinātu apstrādes ātrumu salīdzinājumā ar iepriekšējo kameru α7 II. Šie jaudīgie elementi kopā dod iespēju ar jauno kameru uzņemt attēlus ātrāk, kā arī efektīvi izmantot iespaidīgo gaismjutības diapazonu ISO 100– 51200 (paplašināmu līdz ISO 50–204800 statiskos attēlos) un vispārējo 1.5 soļu uzlabojumu, nodrošinot attēla kvalitāti. Kamera ir aprīkota arī ar apjomīgu 15 soļuii dinamisko diapazonu pie zemas gaismjutības iestatījumiem, un tas nodrošina izcilu aparāta darbību pie visiem iestatījumiem un jebkādos apstākļos, ar ievērojamiem uzlabojumiem precīzu krāsu atveidē, it īpaši attiecībā uz ādas toni un dabas krāsu dzīvīgumu.

Šis jaunais pilnkadra modelis atbalsta arī 14 bitu RAW formātu pat klusajā un sērijattēlu uzņemšanas režīmos. Tas ir aprīkots ar 5 asu optisko attēla stabilizācijas sistēmu, kas rezultātā nodrošina 5.0 soļuv slēdža ātruma priekšrocības.

Būtiski uzlabots AF ātrums un darbība
Inovatīvā jaunā pilnkadra bezspoguļa kamera α7 III ir aprīkota ar jauna līmeņa autofokusēšanu (AF), kas ir ievērojami uzlabota salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli α7 II, turklāt Sony klasifikācijā tā atbilst 4D FOCUS™ iespējām. Jaunajai kamerai ir 425 kontrasta AF punkti, kas darbojas kopā ar 693 punktu fokālās plaknes fāzes noteikšanas punktu AF sistēmu, kas pārmantota no atzinību ieguvušā α9 modeļa. Šī inovatīvā AF sistēma nosedz aptuveni 93% kadra un nodrošina uzticamu fokusu un objektu izsekošanu pat attiecībā uz visgrūtāk bildējamu saturu.
AF reakcija un objektu izsekošana jaunajā kamerā arī ir manāmi uzlabota – fokusēšanas ātrums mazas gaismas apstākļos ir palielināts gandrīz 2xix, tāpat arī izsekošanas ātrums pieaudzis 2xii salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, tas pateicoties paātrinātajai attēla sensora nolasīšanas spējai. Līdz ar to sarežģīti bildējamus un neparedzamā kustībā esošus objektus iespējams uzņemt ar lielāku precizitāti.

Jaunajā kamerā ir arī atzinīgi novērtētais acu autofokuss (Eye AF), ko var izmantot pat AF-C režīmā, kas ir ārkārtīgi noderīgs situācijās, kad bildējamais cilvēks aizgriežas, skatās lejup vai arī pastāv citi neparocīgi apstākļi, kas kavē uzņemt labu bildi. Tas darbojas arī tad, kad kameru α7 III izmanto kopā ar Sony A bajonetes objektīviem ar adapteru LA-EA3. Vēl pie uzlabojumiem fokusēšanas pielietojumā jāmin tāds jaunums kā daudzizvēļu “kursors”, ar kuru ērti un ātri pārvietot fokusēšanas punktus, skāriena fokusēšana, ātra piekļuve AF fokusa palielināšanas (Focus Magnifier) manuālajā režīmā, AF ieslēgšanas poga un citi jaunumi.

Ātrums izšķirīgo brīžu iemūžināšanai
Jaunā kamera α7 III ir aprīkota ar uzlabotu attēlu apstrādes sistēmu, kas ļauj uzņemt pilnas izšķirtspējas attēlus ar ātrumu līdz pat 10 kadriem sekundēiii ar nepārtrauktu, precīzu AF/AE izsekošanu un līdz pat 177 standarta JPEG attēliem, 89 kompresētiem RAW formāta attēliem vai 40 nekompresētiem RAW attēliem. Šis ātruma režīms darbojas gan ar mehānisko slēdzi, gan absolūti kluso bildēšanas režīmuiv, kas ir lielisks papildinājumus kameras vērienīgajām izmantošanas iespējām. Kamera var uzņemt nepārtrauktu attēlu sēriju arī ar ātrumu 8 kadri sekundēiii tiešskates režīmā ar minimālu aizkavēšanos skatu meklētājā vai LCD ekrānā.

Papildu ērtībām – kamēr plašas zibenīgo bilžu sērijas tiek ierakstītas atmiņas kartē, daudzas no kameras galvenajām funkcijām darbojas un iespējams izmantot, tostarp piekļuvi ‘Fn’ (Funkcijas) un ‘Menu’ (Izvēlne) pogām, attēlu skatīšanos un vairākas citas izvēlnes un parametru funkcijas, kas palīdz attēlu šķirošanā.

Turklāt dienasgaismas vai mākslīgā apgaismojuma apstākļos attēlu uzņemšanas vietā iespējams aktivizēt mirgojoša gaismas avota neitralizācijas funkciju (Anti-flicker), kas ļauj α7 III automātiski konstatēt apgaismojuma frekvenci un slēdža laiku, lai līdz minimumam samazinātu ietekmi uz attēliem. Līdz ar to ekspozīcijas vai krāsu novirzes, ko reizēm var novērot pie liela slēdža ātruma uzņemtas bildes augšā un apakšā, ir ievērojami samazinātas.

Augstas kvalitātes 4Kvi Video
Jaunais modelis α7 III ir arī izcila videokamera un atbalsta 4Kvi kvalitātes (3840×2160 pikseļi) video ierakstīšanu visā pilnkadra attēlu sensora platumā. Filmēšanas režīmā kamera izmanto visu pikseļu nolasīšanu bez pikseļu apvienošanas, kas nozīmē 2,4x vairāk informācijas apkopošanu, nekā vajadzīgas 4K kvalitātes video, lai pēc tam datus pārstrādātu un radītu augstas kvalitātes 4K video ar izcilu detalizācijas pakāpi un attēla dziļumu.

Jaunajā α7 III ir pieejams arī HLG (Hybrid Log-Gamma) ieraksta profils, kas atbalsta tūlītēju HDR darbplūsmu, ļaujot ar HDR (HLG) saderīgam TV parādīt uzņemto saturu skaistā, dzīvīgā 4K HDR kvalitātē. Turklāt iespējams izmantot arī S-Log2 un S-Log3, kas piešķir lielāku krāsu gradācijas fleksibilitāti, tāpat arī “zebras” funkciju, krāsu “palīgu” un “tuvināto” jeb proxy ierakstu. Turklāt ar šo kameru iespējams filmēt Full HD formātā ar ātrumu 120 kadri sekundē līdz pat 100 Mb/svi, kas ļauj nofilmēto materiālu pēc tam rediģēt līdz pat 4x vai 5x palēninājuma failos Full HD izšķirtspējā ar AF izsekošanu.

Labāka uzbūve, dizains un pielāgojumu iespējas
Sony jaunā pilnkadra kamera ir aprīkota ar vairākām brīnišķīgām iespējām, kas jau iepazītas ar α9, un tagad tās izbaudāmas arī ar α7R III. Tādas ir, piemēram, divu mediju vietnes, no kurām viena atbalsta UHS-II tipa SD atmiņas kartes. Lietotājiem ir plašas izvēles iespējas saglabāt saturu šajās kartēs, ieskaitot atsevišķu JPEG / RAW formāta ierakstīšanu, atsevišķu statisko bilžu / videoierakstu saglabāšanu u.c. Baterijas darbības laiks ir ievērojami pagarināts: saskaņā ar CIPA mērījumiem iespējams uzņemt līdz pat 710 bildēm vienas uzlādes laikāviii, līdz ar to šis ir pasaulē ilgākaisvii baterijas darbības laiks bezspoguļu kameru pasaulē. Jaunajā kamerā izmantota Sony Z sērijas baterija NP-FZ100, kas nodrošina par aptuveni 2,2 reizēm lielāku kapacitāti nekā W sērijas baterija NP-FW50, kas izmantota kamerā α7 II.

Jaunā kamera ir aprīkota ar “My Menu” funkcijām, kas dod iespēju reģistrēt līdz pat 30 izvēlnes iestatījumu, ko iespējams aktivizēt vajadzības gadījumā. Lietotāji attēliem var arī piešķirt vērtējumu ar zvaigznītēm, kas nodrošina ērtāku attēlu skatīšanu un pārbaudi, un rediģēt pirmos trīs burtus visiem statisko attēlu failiem. Turklāt kopumā aparāts ir aprīkots ar 81 funkciju, kas ir piesaistāmas 11 pielāgojumu pogām, un kamera ir izturīga pret putekļiem un mitrumu.

Kamera α7 III ir aprīkota ar augstas izšķirtspējas, augsta kontrasta un ātra starta skatu meklētāju XGA OLED Tru-Finder™ ar aptuveni 2,3 miljoniem punktu, lai iegūtu ārkārtīgi precīzu, realitātei atbilstošu detalizētu attēlu. Standarta vai augstas kvalitātes displeja iestatījumi ir pieejami gan attiecībā uz skatu meklētāju, gan monitoru. Iespējams arī gluži vienkārši pārsūtīt failus uz viedtālruni, planšeti vai datoru, vai arī uz FTP serveri caur Wi-Fi® savienojumu, bet aparāts piedāvā arī iespēju izmantot SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) USB Type-C™ terminālu, lai palielinātu izvēles iespējas attiecībā uz ātrāku uzlādi un ātrāku attēlu pārsūtīšanu, izmantojot datorsaslēguma fotografēšanas iespējas.

α7 III modelis ir aprīkots arī ar Sony jauno programmatūras komplektu “Imaging Edge”, kas paplašina attēluzņemšanas procesa radošās iespējas – sākot no pirmsapstrādes un beidzot ar pēcapstrādi. “Imaging Edge” ietver trīs PC lietotnes, kas saucas ‘Remote’ (tālvadības), ‘Viewer’ (skatīšanās) un ‘Edit’ (rediģēšanas), ko iespējams lejupielādēt bez maksas un kas atbalsta tiešskates PC tālvadības attēluzņemšanu un RAW attīstīšanu. Jaunākajā versijā Version 1.1 ieviesti vairāki uzlabojumi, tostarp par aptuveni 10% ātrāka datu pārnese tālvadības attēluzņemšanai no PC (ar PC piesaisti) un par aptuveni 65% uzlabots RAW attēlu rediģēšanas reakcijas ātrums. Vairāk informācijas meklējiet Imaging Edge atbalsta mājaslapā. www.sony.net/disoft/d/.

Kamera ir saderīga ar plaša spektra Sony E bajonetes aksesuāriem, tostarp baterijas lādētāju BC-QZ1, vertikālo gripu VG-C3EM.

Jaunā kamera α7 III Eiropā nonāks šā gada martā un maksās aptuveni €2300 (tikai korpuss) vai €2500 (pilns komplekts ar SEL2870 objektīvu).

Dažādus ekskluzīvus stāstus un aizraujošu saturu, kas uzņemts ar jauno kameru α7 III un citiem Sony α produktiem, meklējiet http://www.alphauniverse.com. Šī vietne izveidota ar mērķi apmācīt un iedvesmot Sony α zīmola foto tehnikas entuziastus un pircējus.

Jaunais saturs tiks ievietots arī tieši Sony fotogalerijā Sony Photo Gallery un Sony Camera Channel kanālā YouTube.

Iesūtīja: Sony Latvija

  • 10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar