BEZ CENZŪRAS: Neķītras 130 bildes no ”Erota” pirmsākumiem līdz mūsdienām! Latvijas erotikas evolūcija 19 gadu griezumā

Foto: Georgs Bērzlapa

Gada “karstākais” burziņš – festivāls ”Erots 2018” – Ķīpsalas hallē notiks jau pēc nedēļas – 16. un 17. februārī. Šajā saistībā portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šobrīd Baltijā vienīgā erotikas festivāla norisi kopš tā pirmsākumiem – 1990. gadu pašā nogalē.

Pirmo reizi erotikas festivāls ”Erots”, kas notika 1999. gadā, tolaik vēl Ķīpsalas vecajā koka hallē.

”Bija norobežota pushalle. Pie balkona malas bija skatuves. Kas tad mums toreiz bija par māksliniekiem bija?! Bija kaut kas no vieglā striptīza. Pirmajā reizē, cik atceros, viena no parastajām deju grupām uzstājās ar ko līdzīgu zeķubikšu šovam.

Vēl pirmajā gadā bija izlikts jauns ”Volvo”, kas kustās tā it kā tur iekšā notiktu neķītrības.

Savukārt otrajā gadā ”Erots” notika tajā pašā vecajā hallē, bet jau bija izpleties pa divām trešdaļām telpas. Tad jau bija parādījušies kādi ārzemju mākslinieki – puišu grupa, viena zvaigzne bija atvesta no Vācijas. Protams, bija arī vietējie mākslinieki,” sarunā ar Skaties.lv atminas ilggadējais ”Erota” pārstāvis Rolands Nežborts.

Ārzemju mākslinieku vārdu īpatsvars ”Erota” programmā būtiski palielinājies, sākot no sestā, septītā festivāla.

Nežborts atceras, ka bijuši gadi, kad interese par festivālu bijusi tik liela, ka otrās dienas naktī nācies slēgt halles durvis, jo gribētājiem vairs nav bijis vietas.

Viņš akcentē, ka ”Erotu” apmeklē ne tikai rīdzinieki, bet arī cilvēki no novadiem. Pēdējos gados festivāls īpaši iecienīts arī ārzemnieku vidū. Bet to, ka ”Erots” aizvien ir augstā līmenī, atzinis ne viens vien jomas speciālists.

Ko festivālā ”Erots” gaidīt šogad?

Divu kaislīgu nakšu garumā varēs baudīt pikantu erotisko programmu ar kārdinošām un eksotiskām pornodīvām, valdzinošiem sieviešu un neķītriem vīriešu striptīziem, kā arī citiem seksuāli piesātinātiem priekšnesumiem. Dalību ”Erots 2018” ir apstiprinājuši dalībnieki no Vācijas, Nīderlandes, Čehijas un Baltkrievijas.

Ja tevi interesē mazliet netradicionālāka erotika, tad īpaša odziņa festivāla programmā būs Nīderlandes erotiskā teātra trupas ”Olifanttakeover” priekšnesumi.

Tikmēr ”Erotā” būs ko redzēt arī skarbāku izjūtu cienītājiem, jo festivāla rīkotāji sagatavojuši īpaši velnišķīgus priekšnesumus uz mežonīgās SM skatuves. Savukārt SM meistarklasēs, kuras atradīsies tieši blakus Mežonīgajai skatuvei, ikvienam interesentam būs iespēja pašam apgūt filmā ”Greja piecdesmit nokrāsas” redzētās tehnikas.

Paralēli šovprogrammai varēs nolūkot erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, seksīgu apakšveļu, masāžas eļļas, filmas u.c.

Avots

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar