Iespaidīgs video: Auļi un Tautumeitas – Dzied’ papriekšu, brāļa māsa

Bungu un dūdu grupas “Auļi” un etno mūzikas apvienības “Tautumeitas” apvienotais projekts īsi pirms albuma ”Lai māsiņa rotājās!” prezentācijas koncerta klausītāju vērtējumam nodevis jaunā singla ”Dzied’ papriekšu, brāļa māsa” videoklipu.

“Dziesma ”Dzied’ papriekšu, brāļa māsa” ir par to, kā meitene gatavojas iziet tautās. Viņa rotājas, smeļas spēku un iedvesmu no dabas, lūdz labvēlību no ļaudīm un augstākiem spēkiem, lai jaunajā laulību dzīvē viņai klātos labi,” skaņdarba būtību skaidro ”Tautumeitu” vadītāja Asnate Rancāne.

”Albums un koncertprogramma ir tapuši, abām grupām cieši sadarbojoties un grupu dalībniekiem vienam otru papildinot.
Klausoties kopīgi veidotos skaņdarbus, vērīgs klausītājs varēs atpazīt gan ”Tautumeitu”, gan ”Auļu” rokrakstu.
To pašu var novērot arī jaunajā video, kura veidošanā nav trūcis radošu izaicinājumu un piedzīvojumu.

Manuprāt, mums ir izdevies izveidot lielisku 17 mūziķu lielu, radošu komandu, un šāda veida kombinācija ir unikāla Latvijas mūsdienu tautas mūzikas žanrā,” norāda grupas ”Auļi” pārstāvis Kaspars Bārbals.
Video radošo komandu veido Gatis Indrēvics (operators, režisors, montāžas režisors), Asnate un Aurēlija Rancānes, Kaspars Bārbals (režija, montāža) un Simona Anaņiča (horeogrāfija).
Gaidāmais projekta albums tiks prezentēts Āraišu ezerpils arheoloģiskajā parkā 29. jūlijā, taču īpaši veidoti koncerti ar jaunā materiāla programmu izskanēs 26. augustā Rēzeknes “Gorā”, 29. septembrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un 13. oktobrī Jelgavas kultūras namā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar