Panasonic nosaka jaunus drošības standartus sadzīves viedkameru jomā

KX-HNC800: nākamās paaudzes uzraudzības un drošības kamera ar unikālu privātuma un iepriekšēja ieraksta funkciju. Panasonic ir izsludinājis jauno KX-HNC800, Full HD telpu kameru, kas aizsargā privātumu ar unikālu manuāli bīdāmu aizsegu. Kamera piedāvā arī iepriekšēja ieraksta funkciju, kas spēj uzfilmēt vairāk nekā citas šobrīd tirgū esošās sadzīves kameras.

Ierakstiet visu, ko vēlaties, – un nekā no tā, ko nevēlaties
Privātuma aizsardzības nolūkā KX-HNC800 ir unikāls manuāli bīdāms aizsegs, ar kuru ātri un viegli pārsegt kameru un mikrofonu ikvienā gadījumā, ko nevēlaties ierakstīt, piemēram, tad, kad izklaidējat viesus.

Nekad nepalaidiet garām svarīgus mirkļus
Lai video ieraksts būtu visaptverošs un precīzs, KX-HNC800 ir ietverta iepriekšējas ierakstīšanas funkcija. Attēla apstrāde sākas divas sekundes pirms tam, kad kameras sensors aktivizē ierakstīšanas procesu, tādējādi uzņemot pat vēl svarīgākus kadrus, nekā to spēj parastās sadzīves kameras.  Perfekts risinājums, kā pieskatīt mīļdzīvnieku mājās, – netiks palaists garām ne mirklis. Ir iespējams viegli un tūlītēji skatīt un ierakstīt visu šo izteiksmīgo un jautro brīžu Full HD video, turklāt to papildināt ar divvirzienu skaņu, pateicoties kameras uzlabotajam mikrofonam.

Nevainojama sinhronizācija ar citām sadzīves viedierīcēm
Panasonic KX-HNC800 ir savrupa kamera, ko iespējams nevainojami sinhronizēt darbam ar Panasonic bezvadu centrmezglu, telpu/āra kamerām, viedspraudņiem un citiem sensoriem un komponentiem, kas ir daļa no sadzīves viedsistēmas.

Tā piedāvā ar bezvadu uzraudzību ar izvēles grūdējpaziņojumiem līdz pat astoņās viedierīcēs, kad ir ierosināta kustība.

Asi, vienmērīgi ieraksti, kuros tverta visa telpa

Atsevišķais Panasonic KX-HNC800 platleņķa objektīvs ar savu 142 grādu diagonālo platleņķa skatu nodrošina visas telpas tvērumu, un ieraksta ilgums ir iespējams līdz 145 stundām¹.

Full HD (1080p) video var automātiski ierakstīt mikroSD/SDHC/SDXC kartē vai viedtālrunī/planšetdatorā, vienkārši izņemot mikroSD karti no kameras un ievietojot attiecīgajā ierīcē. Pateicoties šai iespējai, ir iespējams bez līguma un ar mazām izmaksām baudīt lielisku uzstādījumu salīdzinājumā ar risinājumiem, kuros nepieciešams savienojums ar mākoņpakalpojumu. Tiek ierakstīts izcils Full HD video, pat vājā apgaismojumā, izmantojot objektīvu ar ātru fokusa iestatījumu, kas attiecīgi ieregulē lielāku attēla asumu un tver vienmērīgu filmu kvalitātes video ar 30 kadru ātrumu sekundē.

¹ 128 GB mikroSD karte

 

Sadarbībā ar Panasonic.com

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Skip to toolbar