PANASONIC IEPAZĪSTINA AR LUMIX GX800 – ELEGANTU UN STILĪGU KAMERU AR MODERNU PAŠFOTO UN PANORĀMAS UZŅEMŠANAS FUNKCIJU TEHNOLOĢIJU

Viena objektīva bezspoguļa digitālā (DSLM) kamera, kurā apvienotas 4K PHOTO un 4K video ieraksta funkcijas

Panasonic izlaidis ļoti augstas veiktspējas bezspoguļa kompaktkameru pašfoto cienītājiem — LUMIX GX800, kas piedāvā lielisku attēla kvalitāti tiem, kuri vēlas uzņemt pārsteidzošu ainavu un neatkārtojamus mirkļus. Tā kā kamerā apvienoti tehnoloģiskie sasniegumi, LUMIX GX800 piedāvā paceļamu aizmugurējo ekrānu un daudz dažādu iespēju, piemēram, vēl pavisam nesen integrēto 4K PHOTO un 4K video ierakstīšanu elegantā, stilīgā un kompaktā korpusā.

3,0 collu statiskā tipa 1040K punktu izšķirtspējas ekrānam ar skārienvadības sistēmu ir 180 grādu leņķī uz augšu pagriežama konstrukcija un, tiklīdz ekrāns ieguvis spoguļattēlu, kamera automātiski pārslēdzas Self Shot (pašportreta) režīmā. Self Shot (pašportreta) režīmā kamerai LUMIX GX800 pieejamas dažādas funkcijas, tostarp nesen pievienotais 4K pašfoto režīms. Pateicoties skaistuma efektu iekļautajām funkcijām, lietotāji var uzņemt portretus vēl atraktīvāk un pēc fotografēšanās kamerā veikt estētisko / meikapa retušēšanu, izmantojot kosmētiskās retušēšanas funkciju Beauty Retouch¹. Tāpat ar jaunā Background Control (fona attēla vadības) režīma palīdzību lietotājiem ir iespēja uzņemt attēlu ar skaidru vai defokusētu fonu atkarībā no situācijas. Režīmā Self Shot (pašportrets) var uzņemt panorāmas attēlus.

16,00 megapikseļu sensora Digital Live MOS, kas izstrādāts bez optiskā zemas caurlaidības filtra, un jaunā procesora Venus Engine sniegtās iespējas ļauj uzņemt ļoti asas izšķirtspējas attēlus, tverot smalkas nianses augstā kontrastā, kā arī iespaidīgu krāsu atveidi, un sniedz iespēju izvēlēties maksimālo ISO jutības vērtību — ISO 25600.

LUMIX GX800 ieraksta vienmērīgu augstas izšķirtspējas QFHD 4K video ar 3840×2160 izšķirtspēju pie 30p vai 24p MP4 formātā². Izmantojot 4K tehnoloģijas priekšrocības, lietotāji var baudīt arī 4K PHOTO kvalitātes attēlus un dažādas atvasinātās funkcijas, piemēram, fokusu grupēšanas funkciju Focus Stacking, asuma koriģēšanas funkciju Post Focus un spilgtāku pikseļu izvēlei paredzēto Light Composition funkciju.

Vēl brīvākai radošajai izpausmei tiek piedāvāta funkcija Creative Control (radošā vadība), Creative Panorama (radošā panorāma) un Photo Style (fotostils), iekļaujot L.Monochrome (monohromo) režīmu. Režīms iA (intelektuālais automātiskais) un funkcija Scene Guide (attēla uzņemšanas palīgs) padara kameras LUMIX GX800 lietošanu ērtu pat maināmo objektīvu sistēmas digitālo kameru lietošanas iesācējiem. Tāpat kamerā iekļauta Wi-Fi® savienojamības funkcija, kas piedāvā elastīgākas attēlu uzņemšanas iespējas un tūlītēju attēlu koplietošanu pavisam vienkāršā veidā.

Fotokamera LUMIX GX800 ir pieejama sudraba, melnā, oranžā un gaiši brūnā krāsā, un tai ir elegantas un modernas aprises, kas apvienotas tradicionālā fotokameras dizainā.

Uzņemiet pārsteidzošus pašfoto ar jauno 4K un panorāmas pašportretu funkciju
Jaunā LUMIX GX800 kamera ir izstrādāta un pielāgota tā, lai pašfoto uzņemšana kļūtu vēl patīkamāka. Izmantojot 4K tehnoloģijas priekšrocības, ar šo kameru iespējams tvert labākos mirkļus, kad visi smaida, uzņemot grupas pašfoto, vai situācijas, kurās pārvietojas fons, piemēram, garām braucošs vilciens.

LUMIX GX800 kamerā iekļautas visdažādākās attēlu uzlabošanas funkcijas, kas ļauj lietotājiem uzņemt pievilcīgākus portretus, piedāvājot tādus efektus kā Soft Skin (maiga āda), Defocusing (defokusēšana) un Slimming (notievēšana). Pēc attēlu uzņemšanas ar kameras kosmētiskās retušēšanas funkciju Beauty Retouch³ iespējams izmanot pat tādus efektus kā estētiskā / meikapa retušēšana. Tāpat ar Background Control (fona attēla vadības) režīma palīdzību lietotājiem ir iespēja uzņemt attēlu ar skaidru vai defokusētu fonu ceļojuma vai kāda iespaidīgāka notikuma laikā. Pašfoto var uzņemt arī panorāmas režīmā, kas ir ideāli piemērots grupu pašfoto uzņemšanai, kā arī pašfoto uzņemšanai dinamiska un ainaviska fona priekšpusē.

Kad ekrāns ir pagriezies uz augšu, kamera automātiski aktivizē Self Shot (pašportreta) režīmu, un brīvroku režīmā pašfoto uzņemšanas laikā lietotāji var turēt rokas tā, kā viņi vēlas, iegūstot brīvāku un izteiksmīgāku pozu. Kamerai LUMIX GX800 ir pieejamas funkcijas aizvara aktivizēšanai — Face Shutter (aizvara aktivizēšana, atpazīstot seju) un Buddy shutter (aizvara aktivizēšana, atpazīstot draugu). Tās darbojas, kad seja ir aizklāta ar roku vai kad divas sejas pietuvojas kadram.

Tveriet neatkārtojamas un gaistošas fotografēšanas iespējas, ko piedāvā modernā 4K tehnoloģija un kameras satriecošais sniegums
LUMIX GX800 spēj ierakstīt vienmērīgu augstas izšķirtspējas 4K video un, neskatoties uz kameras augsto veiktspēju, tā var lepoties ar vēl lielāku energoefektivitāti un kompaktajiem izmēriem.

Pateicoties 4K tehnoloģijai, lietotāji var izbaudīt arī 4K PHOTO funkciju, lai tvertu gaistošas fotografēšanas iespējas ar 30 kadriem sekundē, izgūstot labāko kadru no 4K nepārtraukti uzņemto attēlu faila, lai saglabātu to kā fotoattēlu. 4K PHOTO funkcijā var izvēlēties trīs režīmus atkarībā no apstākļiem — 4K nepārtrauktā uzņemšana, 4K nepārtrauktā uzņemšana (ar palaišanas / apturēšanas iespēju) un 4K nepārtrauktā pirmsuzņemšana. Visas šīs funkcijas palīdz 4K PHOTO lietotājiem saglabāt attēlus 8 megapikseļu ekvivalentā izšķirtspējā, kas ir pietiekami labā kvalitātē, lai to izdrukātu A3 formātā. Piecās sekundēs pēc izraudzītā kadra var saglabāt maksimāli 150 kadrus.

Tāpat LUMIX GX800 ir integrēta Post Focus koriģēšanas funkcija, kas ļauj lietotājiem izvēlēties fokusēšanas apgabalu arī pēc uzņemšanas. Šī funkcija var būt lietderīga situācijās, kad nepieciešama makrofoto uzņemšana ar konkrēti iefokusētiem laukumiem vai izteiksmīguma maiņu, mainot fokusētu objektu. Funkcija tika izstrādāta, apvienojot automātiskas fokusēšanas DFD (Depth From Defocus — defokusēšanas radīts dziļums) tehnoloģiju, kurai raksturīgs gan liels ātrums, gan arī augsta precizitāte, ar 4K tehnoloģiju.

Iegūstiet reālistiskas nianses ar iespaidīgu krāsu atveidi
Ar LUMIX GX800 kameru lietotāji var uzņemt dinamiskus un reālistiskus augstas kvalitātes attēlus ar izcilu izšķirtspēju, augstu kontrastu un iespaidīgu krāsu atveidi. Noņemot zemas caurlaides filtru, tika uzlabota ierobežojošā izšķirtspēja. Venus Engine spēj atveidot pat dzīvas un iespaidīgas krāsas — piemēram, skaidras debesis, sadalot krāsas fonu, piesātinājumu un spilgtumu, un smalki ieregulējot šos elementus katru atsevišķi. Digital Live MOS sensors apvienojumā ar jauno Venus Engine sniedz lietotājiem iespēju uzņemt skaidrus attēlus ar minimālu troksni pat vājā apgaismojumā.

Kontrasta AF sistēmai integrēta DFD (Depth From Defocus — defokusēšanas radīts dziļums) tehnoloģija, kurai ir raksturīgs gan liels ātrums, gan arī augsta precizitāte, pārraidot digitālo signālu starp kameru un objektīvu ar maksimālo ātrumu 240 kadriem sekundē,⁴ nodrošinot īpaši ātru automātisko fokusēšanu apm. 0,07 sekundēs.⁵

Plašs citu aizraujošu funkciju klāsts
• Režīms iA+ (intelektuālais automātiskais) fotoattēliem un video
Režīms iA+ (intelektuālais automātiskais) ar dažādu palīgfunkciju starpniecību palīdz iesācējiem uzņemt brīnišķīgus attēlus, tostarp AF Tracking (sekošanas automātiskais fokuss), Intelligent Scene Selector (inteliģentais ainas meklētājs), Face Recognition (sejas atpazīšana), Intelligent ISO Control (inteliģentā ISO vadība) un Food Recognition (ēdiena atpazīšanas) funkcija.
• Attēla uzņemšanas palīgs
Funkcija Scene Guide (attēla uzņemšanas palīgs)⁶ piedāvā 21 parauga fotoattēlu, ko ir uzņēmuši profesionāli fotogrāfi. Lietotāji var izvēlēties attēlu, kas visvairāk atbilst plānotajiem uzņemšanas apstākļiem, un automātiski tiks iestatīti optimālie šāda attēla uzņemšanas parametri.
Creative Control (radošā vadība)
Fotokamerā LUMIX GX800 ir pieejams plašs māksliniecisko funkciju klāsts, kas padara digitālo fotogrāfiju interesantāku. Popularitāti ieguvušajā režīmā Creative Control (radošā vadība) ir iekļauti 22 filtri.
• Uzņemšana ar laika intervālu
Funkcija Time Lapse Shot (uzņemšana ar laika intervālu) automātiski uzsāk fotoattēlu uzņemšanu pēc secīgiem laika intervāliem, tiklīdz ir iestatīts uzņemšanas sākuma laiks, starplaiks un kopējais attēlu skaits.
• Īsfilmas ieraksts
Lietotāji var uzņemt video noteiktos īsos laika posmos (2/4/6/8 sekundes), tādējādi uzņemot „kustīgus fotoattēlus”. Šajā funkcijā ir pieejama fokusa pārslēgšanas funkcija no viena objekta uz citu, kā arī pakāpeniskas pārejas efektu (krāsas pāreja, pāreja caur melnu, pāreja caur baltu) pievienošana.

1 Nepieciešams programmaparatūras atjauninājums. Programmaparatūra tiks izlaista 2017. gada pirmajā pusē.
2 Maksimālais ierakstīšanas laiks bez pārtraukuma [MP4] formātā ar [4K] izšķirtspēju ir 5 minūtes.
3 Nepieciešams programmaparatūras atjauninājums. Programmaparatūra tiks izlaista 2017. gada pirmajā pusē.
4 Kontrasta AF sistēma ar DFD tehnoloģiju darbojas tikai ar Panasonic Micro Four Thirds objektīvu.
5 Režīmā AFS platajā galā ar H-FS14140 (CIPA standarts)
6 Atsevišķos gadījumos video ierakstīšana, izmantojot attēla uzņemšanas palīgu, nav iespējama.

Avots: panasonic.com

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Flowsnet.com

Media portal www.flowsnet.com- it is worth to share! We are a creative team with positive people, united by a single purpose-to make the world brighter, better and more diverse.